Camelia - čajovníkový olej 100ml s pipetkou

Neohodnotené

Prvotné vrásky - obsahuje prírodné skvalén a ten funguje ako ,, facelift ", vhodný je aj na mastnú pleť.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 2781
€9,51 €7,86 bez DPH
Camelia - čajovníkový olej 100ml s pipetkou
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání
Za studena lisovaný olej zo semien čajovníka čínskeho. Nejedná sa o Tea-Tree! Olej sa vyznačuje silným hydratačným a regeneračným účinkom, hydratuje pokožku aj v hlbších vrstvách. Obsahuje prírodné skvalén. Skvalén je súčasťou pokožky a jeho nedostatok je pokladaný za príčinu starnutia a straty pevnosti pokožky a vzniku vrások. Tento lipid možno symbolicky nazvať prírodné facelift.
 
Vôňa: skôr žiadna, ľahká a svieža vôňa práve Camelie.
POUŽITIE: pre všetky typy pokožky, VLASOVÁ REGENERÁCIA
 
Objem: 100ml
 
Dávkovanie a užívanie: Ideálneho výsledok dosiahnete pri nočnej aplikácii po odlíčení pokožky. Kvapkadlom odoberte z fľaštičky požadované množstvo oleja do dlane ruky, prehrejte v dlani a potom aplikujte na pleť. Ošetriť môžete krk, dekolt i pokožku celého tela. Jemne vmasírujte do pokožky a nechajte vstrebať. Vlasové tonikum: Olejom masírujte pokožku hlavy a potom votrite do vlasov po celej dĺžke, zabaľte do uteráka a nechajte 10 minút pôsobiť, potom opláchnite.
 
Upozornenie: Určený len ku vonkajšie použitie! Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
 
Naše motto: Rastlinné oleje sú ako rastlinné zlato. Tak sa k nim tiež správame ...
K balenie olejov používame to najlepšie fialové sklo. Fialové sklo = perfektný obal pre vynikajúce výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktívne stálosť našich výrobkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárnej rozpad prírodných produktov. Fialové sklo funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov. Naše oleje majú čistý prírodný pôvod. Sú lisované za studena iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo zaručuje aj ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok. Oleje sa výborne sa vstrebávajú. Zásadne nepridávame do našich olejov žiadne minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá.