Milí zákazníci, od 28.6. do 12.7. máme dovolenku, všetky vaše objednávky vybavíme 15.7. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto.

Vlasová kozmetika

Veľmi dobre vieme, že vybrať prírodný šampúch (teda tuhý šampón) alebo tekutý šampón s prírodným zložením, ktorý by vyhovoval vašej pokožke a vlasom, je hotová alchýmia. Tuhé šampúchy Musk v našej ponuke sú však skutočne šampóny, nie mydlá na vlasy. Nenarušujú teda pH vlasov a nepotrebujú oplachovanie. Naopak, skvele penia a veľmi dobre umývajú aj viac sa mastiace vlasy bez toho, aby ich nadmerne vysušovali. Sú vynikajúce nielen ako šampón na cesty, ale aj na domáce použitie, ktoré veľmi ocenia aj vaše malé deti. Na rozdiel od tekutých šampónov je možné presne ich aplikovať a nestekajú do očí. Ako majiteľka hustých dlhých vlasov, ktorá už vyskúšala kadečo vrátane rôznych no poo metód, vám môžem sľúbiť, že tieto šampúchy sa naozaj dobre vymývajú. Veľmi sa mi páči, že naše šampúchy sa ručne vyrábajú na Slovensku a predávajú sa len v malých papierových krabičkách, teda s minimálnou ekologickou stopou. A vydržia na naozaj veľa umytí, nenechajte sa zmiasť ich malou veľkosťou.:-)

Milovníkom klasických tekutých šampónov ponúkame značku Lavera, ktorá v roku 2020 na trh uviedla vylepšenú verziu pôvodných šampónov a ponúka špeciálnu starostlivosť pre farbené a inak namáhané vlasy.

V neposlednom rade u nás nájdete aj vyživujúce oleje a špeciálne prírodné masky, ktoré  zabránia štiepeniu končekov vlasov, vyživia a hydratujú vašu koruny krásy.

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

56
156
KAPITAN 1
€4,39 bez DPH
€5,31
Kód: 2933
LASKY KVET 1
€4,39 bez DPH
€5,31
Kód: 2935
SVIEZE RANO 1
€4,39 bez DPH
€5,31
Kód: 2938
VAZNA ZNAMOST 1
€4,39 bez DPH
€5,31
Kód: 2937
doprava zdarma
levná doprava
poradenstvo
rychlé dodání