Omega-3 mastné kyseliny Rosita a Garden of Life

Kvalitný rybí olej je podľa nášho názoru jedným z najlepších produktov na podporu imunity u detí aj dospelých. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny, vitamín D (ktorého máme v Českej (Slovenskej) republike takmer všetci nedostatok), vitamín A, mnoho aminokyselín a zdraviu prospešných látok.

V našom e-shope nájdete iba rybí olej Rosita, ktorý sa vyrába z oleja z treščej pečene a aj olej z chiméry (druh ryby). Značka Rosita ako jediná spĺňa naše prísne požiadavky, ktoré na rybí tuk máme. Vyrába sa v malých dávkach z čerstvých rýb, ktoré sú lovené šetrným spôsobom tak, aby nebolo narušené životné prostredie a aby nebol tento druh rýb ohrozený. Samozrejmosťou je, že ryby pochádzajú z čistých nórskych vôd. Rybí tuk Rosita navyše nie je tepelne spracovaný, čo znamená, že si zachováva maximum živín a má príjemnú rybiu vôňu, neporovnateľnú s inými produktmi podobného typu. Viac o tejto značke zistíte v tomto článku.

Tým, ktorí nemajú radi ryby, odporúčame najmä kapsulovú formu. Mäkké želatínové tablety sú malé a ľahko sa prehĺtajú. Naozaj vôbec nie sú cítiť rybacinou, ich užívanie je bezproblémové aj v prípade, že ryby naozaj nemusíte. Deťom, ktoré nemajú rady chuť rýb, možno odporučiť kvapky z chiméry, ktoré sú veľmi koncentrované, užívajú sa v menších množstvách a majú aj jemnejšiu chuť.

 
17
46 11746

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom