Koloidné striebro a zlato

Koloidné striebro je unikátna prírodná zmes destilovanej vody a rýdzeho metalického striebra v podobe najmenších možných atómov. Častice striebra majú rovnaký elektrický náboj, takže sa odpudzujú, a teda sú v neustálom neusporiadanom pohybe.

Tekuté striebro má mnoho využití v každodennom živote. Vďaka svojmu antibakteriálnemu a antivírusovému účinku je vhodnou prírodnou formou dezinfekcie, ktorú môžete používať na čistenie kľučiek, mobilov alebo napríklad textilných rúšok. Na rozdiel od bežných čistiacich prostriedkov je tekutina bez zápachu.

Rovnako tak môžete tieto účinky koloidného striebra využiť aj pri starostlivosti o pokožku. Vďaka antibakteriálnemu účinku sa hodí na problematickú pleť s akné, ktorú čistí a regeneruje. Vhodné je jeho pozitívne účinky využiť aj pri popáleninách, odreninách, ekzémoch alebo uštipnutí hmyzom.

Koloidné striebro Lakshmi eliminuje množenie baktérií a nepríjemný zápach potiaceho sa podpazušia či nôh.

Koloidné zlato sa používa ako kvalitný prírodný produkt na starostlivosť o pleť. Vyhladzuje pokožku, redukuje vrásky.

Koloidné striebro a zlato v našej ponuke sú od certifikovaného kvalitného českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou. Koloidné striebro je v Slovenskej republike oficiálne schválené len na vonkajšie použitie.

 

Záznamy neboli nájdené...