Milí zákazníci, od 28.6. do 12.7. máme dovolenku, všetky vaše objednávky vybavíme 15.7. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto.

Affiliate

Affiliate marketing

Máte záujem propagovať naše produkty pomocou affiliate marketingu a získavať províziu z každej objednávky, ktorú prinesiete? Spojili sme sa s affiliate programom Dognet, vďaka ktorému bude pre vás všetko jednoduché a prehľadné.

Či už ste aktívni na sociálnych sieťach, píšete blog alebo napríklad vlastníte webovú stránku, YouTube kanál či diskusný web, môžete sa pripojiť k našim partnerom a vďaka zaujímavej provízii 12 % začať zarábať.

Stačí zaregistrovať sa tu do affiliate programu.

Po registrácii stačí na vaše stránky či sociálne siete umiestniť odkaz alebo banner, cez ktorý k nám prídu zákazníci. Dognet všetkých týchto zákazníkov zaznamená a raz mesačne vám vyplatí províziu. Vďaka prehľadnému účtu budete vedieť o každej uskutočnenej objednávke. Propagovať môžete aj našu slovenskú odnož e-shopu.

 

A prečo propagovať práve Biomineraly.sk?

  • Všetko na sklade s rýchlym doručením. Objednávky odosielame vo väčšine prípadov do 24 hodín. 
  • Takmer 100 % spokojnosť. Nepreháňame, máme stovky spokojných zákazníkov a pozitívnych recenzií.
  • Nízka cena dopravy. Vďaka výhodným zmluvám s dopravcami našich zákazníkov cena dopravy neodradí ani pri malých objednávkach.
  • Vysoký konverzný pomer. Vďaka pozitívnym recenziám, nízkej cene dopravy a zaujímavým ponukám.
  • Odborné poradenstvo. 
  • Naša podpora. Radi sa s vami dohodneme a poskytneme vám produkt na recenziu či pomôžeme s výberom.

 

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať majiteľku Ivetu: info@biomineraly.sk