Ženská pohoda 90 toboliek

Neohodnotené

Preferujete stres alebo pohodu? Odpoveď asi pozná každý. Špeciálne navrhnutá formula, ktorá Vás vyladí. L-tryptofán patrí medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich náš organizmus nevie sám vytvoriť, ale prijíma ich z potravy.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 3383
€9,13 €7,55 bez DPH
Ženská pohoda 90 toboliek
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Preferujete stres alebo pohodu? Odpoveď asi pozná každý. Špeciálne navrhnutá formula, ktorá Vás vyladí. L-tryptofán patrí medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich náš organizmus nevie sám vytvoriť, ale prijíma ich z potravy. Medovka prispieva k normálnemu duševnému zdraviu, hormonálnej rovnováhe, pozitívnej nálade a relaxáciu. Harmanček prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, podporuje trávenie a prirodzenú obranyschopnosť. Priaznivo pôsobí na duševné zdravie, relaxáciu a spánok. Má antioxidačné vlastnosti. Zeler prispieva k normálnemu trávenie a diuréze. Vitamín B6 navyše prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania.

 

Zloženie jednej vegánskej kapsuly:

L-tryptofán 100mg

Harmanček extrakt 10: 1 80mg

Medovka extrakt 5: 1 80mg

Zeler extrakt 5: 1 50mg

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 2,5mg 179% RHP *

Stearan horečnatý 10mg

Obal kapsule - rastlinná celulóza
Pomocné látky: stearan horečnatý / protihrudkujúca látka

RHP * - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly denne, ideálne večer na lačno. Dostatočne zapite tekutinou. Možno užívať dlhodobo.

Balenie: 90 kapsúl (29 g)

Upozornenie

Doplnok stravy. Neobsahuje pomocné látky, aditíva ani konzervanty. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ºC. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

Vyrobené v SR pre PharmaFit Czech sro