VÁŽNA ZNÁMOST- tuhý šampón na normálne vlasy 40g

Neohodnotené

Prírodné tuhý šampón na báze tenzidov z kokosového oleja doplnený o zložky vhodné pre normálne vlasy

Vážna známosť je prírodný tuhý šampón s obsahom kukui masla levanduľovým hydrolátom a neodolateľnou vôňou levandule a cédrového dreva.

Dostupnosť Skladem (2 ks)
Kód: 2937
€5,31 €4,39 bez DPH
VÁŽNA ZNÁMOST- tuhý šampón na normálne vlasy 40g
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Tuhý šampón je stále obľúbenejšie alternatívou ku klasickému tekutému šampónu (na slovenské sa vžil aj jeho názov šampúch). Vďaka tomu, že neobsahuje vodu, nepotrebuje ani žiadne chemické konzervačné látky. Nenájdete v ňom ani silikóny a parabény, žiadne sulfáty, či umelé vône a farbivá.

A čo sa v ňom vlastne nachádza?
Tuhý šapmón od mušky je založený na jemných tenzidoch vyrobených z kokosového oleja (nejde teda o mydlový šampón). Tie majú za úlohu vlasy očistiť a práve im vďačíme aj za úžasne jemnú a bohatú penu, ktorú na vlasoch vytvoria. Okrem toho, že sú vlasy šetrne očistené, sú zároveň aj posilnené a vyživované. O toto sa starajú obsiahnuté kvetové a bylinkové vody, výťažky z bylín, masla, oleja a aktívne látky. Ošetrujúci a aromaterapeutickou funkciu majú aj precízne zvolené esenciálne oleje.
Naše šampóny sú naviac obohatené io kondicionizačnú zložku, ktorá vlasy udržuje jemné a pomáha ich rozčesávanie, znižuje tiež statickú elektrinu vlasov.

Ako sa tuhý šampón používa?
Jeho tvar vám padne presne do dlane. Stačí s ním niekoľkokrát pretrieť po mokrých vlasoch a pomocou prstov ho rozmasírovať a opláchnuť čistou vodou. Po jeho použití nie je potrebné oplachovať vlasy ďalej octovou alebo citrónovou vodou.

Vďaka svojmu tvaru a veľkosti je skvelým parťákom na cestovanie. Pokiaľ ho beriete so sebou, môžete ho vložiť do prenosnej hliníkovej krabičky alebo inak zabaliť. Nebojte sa ho použiť aj na očistu celého tela, v prípade potreby i jemne preperie.

Výborne sa cíti na Mydelnička vedľa vášho mušku mydla alebo na inej pevnej a suchej podložke.

Na výber máte 40 g alebo 80 g variant šampónu zabaleného v krásnej krabičke z recyklovaného papiera. To, koľko vám vydrží závisí na dĺžke vlasov, intenzity jeho užívanie aj od naneseného množstva. Sú to však verní spoločníci. Menšie šampón vám bude slúžiť 1-2 mesiace a ten väčší to s vami potiahne aj 2-3 mesiace.

Hmotnosť šampónu je 80 / 40g ± 5%.

Zloženie (INCI):

Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleja), Sodium Coco Sulphate (tenzid z kokosového oleja), Aleurites Mollucans Nut Butter (kukui maslo), Behentrimonium Methosulfate and Cetyl Alcohol and butylénu Glycol (kondicionér), Lavandula Angustifolia Floral Water (kvetová voda levanduľa) , Lavandula Angustifolia Flower Oil (EO levanduľa), Cedrus Atlantica Oil (EO cédrové drevo), Tocopherol (vitamín E), Panthenol (pantenol), Lactic Acid (kyselina mliečna), Manganese Violet *, Limonene **
* Prírodné farbivo
** prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch