Salvia Paradise Ašvaganda - vítaním AF tinktúra BIO 50 ml

Neohodnotené

Prispieva k ľahšiemu zaspanie a skvalitňuje spánok, napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa. Je doporučovaná v období stresu. Pomáha prekonávať únavu.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 4468
€6,46 €5,34 bez DPH
Salvia Paradise Ašvaganda - vítaním AF tinktúra BIO 50 ml
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant. Prispieva k ľahšiemu zaspanie a skvalitňuje spánok, napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa. Podporuje duševné zdravie a vitalitu, je doporučovaná v období stresu.

Pozitívne pôsobí na mentálnu a kognitívne činnosť a udržanie koncentrácie. Pomáha prekonávať únavu a dodáva energiu. Má blahodárny vplyv na reprodukčné funkcie. Prispieva k normálnej činnosti dýchacieho a kardiovaskulárneho systému. Je prospešná pre pokožku.

 

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Tretí dávku odporúčame užiť najneskôr do 17 hod.

Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 3 357 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Withania somnifera BIO

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte!

Doplnok stravy.