Ružová Alej - mydlo v papierovej krabičke

Neohodnotené

Prírodných ružovo-jazmínové mydlo s kakaovým maslom a svieža kvetinovo-citrusovou vôňou

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 2942
€4,55 €3,76 bez DPH
Ružová Alej - mydlo v papierovej krabičke
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Romantická kombinácia byliniek ruže a jazmín dodávajú tomuto mydlu nielen nádhernú kvetinovú vôňu, ale aj liečivé účinky týchto rastlín. Okrem vody infuzovanej týmito bylinami obsahuje mydlo aj sušené bylinky, ktoré majú jemný peelingový efekt. Ružová alej je prírodný, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a slnečnicového oleja. Je obohatené o kakaové maslo s vysokým obsahom vitamínu E a antioxidantov. Pomáha zjemniť pleť a krásne ju hydratuje.

Vhodné na zrelú pleť a tiež na pleť so sklonmi k masteniu.
Sušené bylinky obsiahnuté v mydle môžu najmä pri použití mydla v sprche pôsobiť trošku drsnejšie. Nejde však o nepríjemný pocit a trvá len to prvá 1- 2 umytí, ak bylinky nenasajú vlhkosť a nezmäknú. Potom je peelingový efekt tohto mydla veľmi príjemný :).

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silne preparfumované mydla, ale jemné prírodné vône.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umytím udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na Mydelnička alebo visí na magnetky, v sieťke alebo na provázku. Odvďačí sa vám dlhšou trvanlivosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleja a masla s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôňu.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na slovenskom a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracovanú hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Rozmery mydlá sú približne 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI):

Sodium v mm (zmydelnený olivový olej), Sodium Coco (zmydelnený kokosový olej), Sodium Sunflower Seed (zmydelnený slnečnicový olej), Sodium Cocoa Butter (zmydelnené kakaové maslo), Glycerine (glycerol), Rosa Canina Flower (kvet ruže), Jasminum Fruticans flower (kvet jazmínu), Pelargonium graveolens flower Oil (EO geránium), Cymbopogon Martini Leaf Oil (EO palmoružová), Lavandula Angustifolia Oil (EO levanduľa), Aqua (voda), Titanium Dioxide *, Mica *, Iron Oxide *, Manganese Violet *, Tin Oxide *, Citronellol **, Geraniol **, Linalool **, Citral **, Limonene **, Farnesol **
* Prírodné farbivá
** prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch