RAW Organic Probiotiká - pre deti - na podporu trávenia, s príchuťou banánu

Neohodnotené

 

 

 

Dostupnosť Skladem (2 ks)
Kód: 3748
€30,49 €25,20 bez DPH
RAW Organic Probiotiká - pre deti - na podporu trávenia, s príchuťou banánu
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání
RAW Organic Probiotiká ‐ pre deti ‐ probiotická zmes na podporu trávenia, s príchuťou banánu ‐ 96 g
 
Info: Tieto probiotiká nie je možné zasielať cez Zásielkovňu. Iba kuriérom GLS.
 
Rýchly prehľad:
• 5 miliárd živých probiotických buniek v jednej dávke¹
• Whole food probiotiká pre deti od 3 mesiacov a staršie
• 23 druhov RAW organického ovocia a zeleniny + prebiotický inulín
• Arrive Alive™ - prísľub účinnosti živých probiotík - uchovávané v chlade do 22 °C
 
RAW Probiotiká - podpora trávenia a imunitného systému detí
Garden of Life RAW Probiotiká pre deti predstavujú whole food prebiotickú výživu, ktorá bola špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala špecifickým potrebám detí. Obsahujú účinné probiotiká, 23 druhov organického ovocia a zeleniny, plus RAW inulín - prebiotikom, ktoré podporuje rast probiotík. V jednej dávke je obsiahnutých viac ako 5 miliárd živých probiotických buniek.¹
RAW znamená, že naše probiotiká nie sú tepelne upravené, sú bez spojív alebo plnív. Ručíme za to, že probiotiká sa k vám dostanú živé - od začiatku výroby až po dodanie do vašej chladničky je zabezpečené skladovanie v chlade.
Na podporu prirodzene zdravého trávenie a zdravého imunitného systému detí. Surové potraviny, ako základné zložky detskej výživy, poskytujú živé probiotiká, prebiotiká a enzýmy, ktoré sú prirodzene vhodné na zdravé trávenie. Garden of Life RAW Probiotiká pre deti sú vhodnou podporou zdravého trávenia a funkcie imunitného systému.
 
Výhody RAW Organic Probiotiká pre deti:
• Podporujú zdravé trávenie
• Podporujú zdravý imunitný systém
• Jemná banánová chuť - môžu byť zmiešané s dojčenskou výživou, mliekom, vodou, džúsom alebo prisypané do jogurtu, jablkového pyré či cereálií.
• Arrive Alive™ - prísľub účinnosti živých probiotík
• Certifikované USDA Organic - BIO, raw, vegan, bezlepkové, bez mlieka

RAW Probiotiká pre deti - RAW, organic, whole food probiotická receptúra, ktorá bola špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala jedinečným potrebám detí.
 
Dávkovanie:
Pre deti od 3 mesiacov a staršie začnite s 1/4 čajovej lyžičky denne a postupne zvyšujte na dávku 3/4 čajovej lyžičky denne alebo postupujte podľa pokynov vášho pediatra. Môžete tiež zmiešať s materským mliekom, vodou, dojčenskou stravou, mliekom, šťavou alebo inými mäkkými potravinami. 1 dávka = 3/4 čajovej lyžičky (1,6 g). Počet dávok v balení 60.
 
Zloženie:
Výživové hodnoty 100g 1 dávku  
RAW organic ovocná a zeleninová prebiotická zmes 95g 1,52g +
organic banán (ovocie), inulín (z organic Jerusalem artičoky koreň), organic jablko (ovocie), organic repa (koreň), organic brokolica (stonka a kvet), organic mrkva (koreň), organic špenát (list), organic paradajka ( plod), organic jahody (ovocie), organic višňa (ovocie), organic ostružina (ovocie), organic zelená paprika (plod), organic ružičkový kel (list), organic čučoriedka (ovocie), organic zázvor (koreň), organic cesnak (hlava), organic zelená cibuľa (hlava), organic maliny (ovocie), organic petržlen (list), organic karfiol (stonka a kvet), organic červená kapusta (list), organic kel (list), organic uhorka (tekvica), organic   zeler   (stonka), organic špargľa (stonka a kvet)      
probiotická zmes 5g 81 mg +
Lactobacillus Gasser, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium lactis      
Celkovo probiotické kultúry 5 miliárd CFU ¹      

 

Označenie: ¹ Pri dodržaní podmienok skladovania a doby exspirácie. Dlhodobo skladujte najlepšie v chladničke alebo na suchom mieste do teploty 22 °C. + Odporúčaná denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená, CZ-BIO-003 Poľnohospodárstvo mimo EÚ.

Podmienky prepravy: Podmienky prepravy: Objednávky budú zasielané len kuriérom GLS, aby zásielka mohla byť zákazníkovi doručená čo najskôr a boli tak dodržané čo najlepšie podmienky skladovania. 
 
Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte najlepšie v chladničke alebo na suchom a chladnom mieste do teploty 22 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
 
Výrobca:
Garden of Life

 

Dodatočné parametre

Kategória: Laktobacily
Hmotnosť: 0.2 kg
použití: trávení a žaludek
forma produktu: sypký prášek
určení: děti
značka : Organic3