Milí zákazníci, od 28.6. do 12.7. máme dovolenku, všetky vaše objednávky vybavíme 15.7. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto.

Kráľovská kúpeľová soľ 250g

Neohodnotené

Ak túžite po krásnej pleti, doprajte si kráľovskú relaxačný kúpeľ. Rozmaznávajte svoje telo ružovými púčikmi s himalájskou soľou a esenciálnym olejom z Damašku ruže!

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 2972
€4,93 €4,07 bez DPH
Kráľovská kúpeľová soľ 250g
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Ak túžite po krásnej pleti, doprajte si kráľovskú relaxačný kúpeľ. Rozmaznávajte svoje telo ružovými púčikmi s himalájskou soľou a esenciálnym olejom z Damašku ruže! Pravá ružová himalájska soľ pochádza z podhoria Himalájí a obsahuje viac ako 80 rôznych minerálov. Pre maximálny relaxačný účinok je kráľovská soľ obohatená pravým esenciálnym olejom z Damašku ruže a sušenými pukmi ruže. Po kráľovskej kúpeli bude Vaša pokožka len žiariť.

Návod na použitie: 3 plné polievkové lyžice rozpustite v horúcom kúpeli a ozdobte kvetmi pukov podľa potreby. Relaxujte minimálne 15-20minut. Telo utrite nahriatym uterákom.

Hmotnosť obsahu: 250g

Ingredients (INCI): Sodium Chloride, Rosa Damascena Dry Flower, Triticum vulgare Germ Oil, Rosa Damascena Flower Oil,

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.