Jantárový náhrdelník s ruženínom a jadeitom 45 cm

Neohodnotené

Jemná kombinácia citrónovo sfarbeného jantáru, ruženínu a jadeitu. Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru. Navlečené na ružové šnúrke - medzi každým korálikom je uzlík (deštrukčný sa nevysypú). Plastový uzáver ružovej farby. Dĺžka 45 cm.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 259
€22,54 €18,63 bez DPH
Jantárový náhrdelník s ruženínom a jadeitom 45 cm
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s ruženínom a jadeitom.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

jantárové korálky   okolo krku prináša úľavu od bolesti hlavy, zubov, šije a krku. Jantár znižuje horúčku. Je tiež veľmi účinným ochranným kameňom.   Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, či už pri hyper- alebo hypofunkciu. Účinne čistí lymfu, pomáha pri bolestiach hrdla (angíne), nádche a zápale dutín, pri tenzných bolestiach hlavy či pri citlivosti na zmenu počasia. Vhodný pri migrénach. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

jantár   obsahuje aromatické látky, ktoré sa uvoľňujú teplom, odporúča sa teda jeho nosenie na holej koži.

RUŽENÍN je jedným z druhov kremeňa, ktorý je podľa ľudového liečiteľstva kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru. Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Učí nás láske k sebe samému i ku druhým. Má upokojujúce, utišujúci účinok. Posilňuje srdce a celý obehový systém.

jantárové korálky   sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a ruženínu a jadeitu (lisovaný do pravidelných kamienkov, jadeit je dofarbovanie pre intenzívnejší odtieň) - sú leštené, majú skrutkovací uzáver z Polyresin (teda bez obsahu niklu) a každý korálek je zaistený zvlášť uzlíkom pre prípad pretrhnutia ( korálky sa nevysypú všetky).

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky