Bach Rescue Remedy krízové kvapky 10 ml

Neohodnotené

Krízová esencia vo forme kvapiek, známa tiež ako krízové kvapky alebo rescue remedy.

Bachove krízové esencie sú už namiešanú univerzálne zmes. Z našich skúseností môžeme povedať, že sa jedná o najpoužívanejší produkt z domácej lekárničky a rozhodne ich odporúčame do každej rodiny, obzvlášť, pokiaľ v nej sú malé deti. Využijete ich v prípadoch strachu, smútku, šoku, bolesti, úzkosti, choroby či napätia.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 114
€11,15 €9,21 bez DPH
Bach Rescue Remedy krízové kvapky 10 ml
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Bachove krízové esencie sú už namiešanú univerzálne zmesou esencií divo rastúcich nejedovatých bylín. Z našich skúseností môžeme povedať, že sa jedná o najpoužívanejší produkt z domácej lekárničky a rozhodne ich odporúčame do každej rodiny, obzvlášť, pokiaľ v nej sú malé deti. Využijete ich v prípadoch strachu, smútku, šoku, bolesti, úzkosti, choroby či napätia.

Môžete ich použiť po akejkoľvek nepríjemnej situácii či správe - napríklad, keď sa dozviete zlú diagnózu, ste účastníkom nehody, zomrie alebo ochorie vám niekto blízky, máte úraz, omdlel / a ste, odišiel od vás partner či ste odhalil / a neveru ... U detí je oceníte v prípade akýchkoľvek úrazov a pádov.

Rovnako tak ich môžete použiť už dopredu, ak viete, že vás čaká náročná situácia. Úplne typicky to môže byť na strach zo zubára, strach z pôrodu či operácie, strach z pohovoru, strach zo skúšok, z maturity. ..Můžete nimi riešiť i strachy a nervozitu z paradoxne krásnych zážitkov - treba pred odchodom na dovolenku, obavy zo svadobného dňa alebo návštevy príbuzných. U psíkov je potom môžeme použiť napríklad pred cestovaním, návštevou veterinára alebo Silvestrom. V týchto prípadoch, keď vieme, že nás čaká náročná situácia, odporúčame začať s užívaním už dopredu - v závislosti na miere našej úzkosti. Ak sa začíname chvieť od strachu už mesiac dopredu, môžeme pokojne začať s užívaním (alebo sa v prípade silného strachu poradiť o výbere esencií na mieru cez email info@biomineraly.cz). Ak náš strach nie je tak silný, stačí začať s užívaním dva dni vopred.

Z osobných skúseností vieme, že ich použitie je naozaj veľmi všestranné. Osvedčili sa nám aj v pri bolesti zubov - nielen u dospelých, ale aj bábätkám je možné masírovať boľavé ďasná priamo kvapôčkami. Alebo napríklad po náročnom dni a pri boľavých svaloch do vane. Rovnako tak sa oplatí mať ich v aute, ak sa vám robí špatně.Také je v náročných obdobiach môžete pridávať k izbovým vôňam alebo napríklad do aromalampy k olejíčkům. Niektoré pôrodnej asistentky je odporúčajú aj k potieranie bruška pred pôrodom alebo po pôrode (je možné pre tieto účely zakúpiť aj krízové esencie vo forme gélu a krému) .

Krízové esencia, niekedy tiež nazývané ako "esencia na strach" sú prírodným, jemným doplnkom stravy, ktorý môžu užívať bezpečne aj dojčiace, tehotné či najmenšie bábätká. Základná dávka je 4 kvapôčky 4x denne - túto dávku však môžete navýšiť podľa potreby. Účinok zosilníte, ak si kvapôčky dáte do akéhokoľvek nápoja a popíjate postupne.

Podľa zákonov nie sú liekom, ale doplnkom stravy, nemajú preukázané liečebné účinky a nemôžu s nimi byť spájaná zdravotné tvrdenia. Všetky informácie na týchto stránkach vychádza iba z osobných skúseností.

V našom eshope nájdete iba originálne krízovú esenciu od britskej značky Nelsons, ktorá spolupracovala priamo so zakladateľom tejto alternatívne metódy, pánom Bachom a stále spolupracuje s jeho pokračovateľmi. Bylinky pochádzajú z anglickej prírody.

Kvapôčky sú konzervované glycerínom - majú teda sladkastú chuť. Neobsahujú alkohol a môžu ich tak aj deti či zvieratá. Nemusí byť skladované v chladničke - môžete ich teda nosiť v kabelke a mať ich vždy po ruke.

Toto konkrétne balenie má 10 ml. V našej ponuke nájdete ešte cenovo výhodnejšie balenie 20 ml, a to ako vo forme kvapôčok tak vo forme spreja do úst . Krízovú esenciu ponúkame aj vo forme malých cukríkov v štyroch príchutiach a pre vonkajšie použitie je ponúkame aj vo forme gélu a krému.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bachove esencie
Hmotnosť: 0.2 kg