Pleťové krémy a séra

Prírodné krémy a séra sú skvelým spôsobom, ako dodať pokožke hydratáciu, vyživiť ju a redukovať vrásky. Pri všetkých pleťových krémoch z našej ponuky máte istotu, že sú vyrobené z čisto prírodných zložiek bez konzervantov, parfumov, silikónov, parabénov a iných toxických látok. Naopak, naše čisto prírodné krémy proti vráskam obsahujú celý rad výnimočných zložiek a pevne veríme, že z ich účinkov budete rovnako nadšení ako my. Všetky sme ich totiž otestovali na sebe.

Naším najväčším favoritom je pleťový krém Biomineral, ktorý je úžasne jemný, nelepí a obsahuje celé spektrum minerálov vrátane zinku a koloidného striebra, taktiež arganový olej a ďalšie úžasné zložky. Na hydratáciu pleti môžete pod krém naniesť hyalurónové sérum, ktoré, ako už názov napovedá, obsahuje kyselinu hyalurónovú. Je skvelým základom aj pred nanášaním pleťových olejov.

Ak uprednostňujete prírodnú starostlivosť o pleť, odporúčame vám preskúmať kategóriu pleťových olejov a takisto aj našu sekciu kozmetických doplnkov, v ktorej nájdete prírodné masážne pomôcky na nanášanie krémov alebo napríklad ekologické pomôcky na odličovanie.

 
9
10 1910
  • Pleťový krém Biomineral Care Kód: 193
    Pleťový krém BioMineral Care 50 ml
    Skladem (2 ks)

    Ľahký prírodný pleťový krém z vysoko kvalitných ingrediencií obsahuje nielen 12 základných tkanivových solí, ale aj zinok, meď, koloidné striebro či arganový olej. Bez chemických konzervantov.

    €8,21 bez DPH €9,94

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom