Náramok pre ženy - jantár a ametyst

Neohodnotené
 
 

Ručne robený náramok z pravého litovského jantáru najvyššej kvality a ametystu. Ametyst je považovaný za mimoriadne mocný kameň s vysokou ochrannou silou. V ľudovom liečiteľstve sa používa na podporu imunity a pri kožných ochoreniach. Každý kamienok je ručne vybrúsený a vyleštený. Navlečené na pružnej priehľadné gumičke. Dĺžka 19 cm, ale dobre sa prispôsobí užšie aj silnejšie paži. Drobné kamienky, priemer približne 0,6 cm.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena €10,74 bez DPH
€12,99    
Kód tovaru 328
Kategória Náramky
Záruka 2 roky
 

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s ametystom.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náramky sú vyrábané ručne. Každý jednotlivý kamienok je navyše ručne brúsenie a leštenie, čím sa nenarušuje tak, ako pri strojovom opracovaní.

jantárové korálky prináša úľavu od bolesti hlavy, zubov, šije a krku. Jantár znižuje horúčku. Je tiež veľmi účinným ochranným kameňom. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, či už pri hyper- alebo hypofunkciu. Účinne čistí lymfu, pomáha pri bolestiach hrdla (angíne), nádche a zápale dutín, pri tenzných bolestiach hlavy či pri citlivosti na zmenu počasia. Vhodný pri migrénach. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

jantár obsahuje aromatické látky, ktoré sa uvoľňujú teplom, odporúča sa teda jeho nosenie na holej koži.

Ametyst podľa prírodnej medicíny čistí auru a geopatogénne zóny od negatívnej energie. Upokojuje myseľ a zbavuje ju strachu, stresu a zloby. Je považovaný za mimoriadne mocný kameň s vysokou ochrannou silou, obdarený spirituálnymi vibráciami. Používa sa tiež na podporu imunity .Posiluje vylučovací sústavu a pomáha pri kožných ochoreniach.

jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a ametystu (lisovaný do pravidelných kamienkov) - sú leštené.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Vyrobené v Litve.