Mykind Organics Vitamín C - v spreji s príchuťou čerešne a mandarínky

Neohodnotené
Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 4123
€15,63 €12,92 bez DPH
Mykind Organics Vitamín C - v spreji s príchuťou čerešne a mandarínky
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání
Mykind Organics Vitamín C v spreji s príchuťou čerešne a mandarínky - 58 ml
Rýchly prehľad:
• 60 mg vitamínu C, je organický, whole food-z celých potravín a nepochádza z geneticky modifikovaných plodín.
• Organické amla bobule obsahujú vitamín C a bioflavonoidy podporujúce absorpciu tohto vitamínu.
• Podporuje imunitný systém, vrátane zdravia kože a tkanív.
• Ústny sprej s príchuťou mandarínky a pomaranča, bez pridaného cukru a bez stévie.
• Organic-BIO certifikácia
mykind Organics Certifikovaný organický whole food vitamín C
Cielene zamerané živiny, ktoré sú whole food, certifikované USDA Organic a Non-GMO Project Verified predstavujú nový smer doplnkov stravy. Trvalo to roky inovácií a trpezlivosti. Naša početná rodina ekologických poľnohospodárov poskytuje čerstvé ovocie, zeleninu a bylinky, ktorý vytvára jedinečné prdukty mykind Organics. Každá tableta alebo dávka v spreji poskytuje čistú a whole food výživu pre váš organizmus. Okrem toho je mykind Organics prvý výrobok s využitím Clean Tablet technológie - náš patentovaný postup používajúci výhradne organické a whole food ingrediencie.

Mykind Organics Vitamín C v spreji je navrhnutý tak, aby poskytoval čistý vitamín C v ľahko použiteľné tekutej forme. Päť strekov zahŕňa 75% množstva odporúčanej dennej dávky vitamínu C. To všetko bez umelých prísad a chemických konzervačných látok - len organický vitamín s pomarančovo-citrónovú príchuťou.

Prečo užívať mykind Organics vitamín C v spreji
Je to whole food čistá dávka vitamínu C, certifikovaná USDA Organic a overená Non-GMO PROJECT. Predstavuje jednoduchú aplikáciu v spreji s lahodnou pomarančovo-citrónovú príchuťou. Je vyrobený zo skutočných organických potravín, vrátane indického egrešov - amla, a mnohých ďalších zdrojov vitamínu C. Bobule amly patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C s prirodzene sa vyskytujúcimi bioflavonoidy, ktoré podporujú absorpciu vitamínu C.
Výhody mykind Organics vitamín C v spreji:
• Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
• Zvyšuje vstrebávanie železa.
• Prispieva k tvorbe kolagénu pre funkciu chrupaviek, ďasien, kože, zubov.
• Podporuje imunitný systém.
• Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
• Vyrobený z bobúľ amla - indický egreše.
• Prirodzene sa vyskytujúce bioflavonoidy podporujú absorpciu vitamínu C. †
• Žiadne pridané cukry.
• Certifikovaný USDA Organic, Non-GMO Project Verified, vegan Certified Glutén Free Certified, Certified B Corporation.
Mykind Organics Vitamín C - čistý organický vitamín C v spreji, ktorý spĺňa 100% potreby každodennej dávky.
Dávkovanie: Dobre pretrepte. Dospelí a deti od 4 rokov 1 dávka = 5xzmáčknutí spreje denne alebo viac. Veľkosť 1 dávky-2,1ml. Počet dávok v balení 27.
zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
1 dávku % RHP *
Vitamín C (z organic zmesi) 60mg 75%
Certifikovaná organic zmes: 165mg +
organic Amla (ovocie), organic jahody (ovocie), organic čerešne (ovocie), organic ostružina (ovocie), organic čučoriedky (ovocie), organic maliny (ovocie), organic repa (koreň), organic mrkva (koreň), organic špenát (list), organic brokolica (stonku a kvet), organic paradajka (ovocie), organic kel (list), organic petržlen (list), organic červená kapusta (list), organic zelená paprika (plod), organic ružičkový kel (list) , organic uhoriek (plod), organic zázvor (koreň), organic cesnak (hlava), organic zelená cibuľa (cibuľa), organic zeler (stonka), organic karfiol (ružice a stonka), organic špargľa (kvet a stonka)
Ostatné zložky: čistená voda, organic glycerín, organic jablkový džús, organic čerešňová príchuť, organic mandarínková príchuť, organic citrus extrakt (pre zachovanie čerstvosti), organic ryža,

Označenie: * referenčná hodnota príjmu, + referenčná hodnota príjmu nie je stanovená, CZ-BIO-003 Poľnohospodárstvo mimo EÚ,

Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti do 4 rokov. Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na obale.
Výrobca: Garden of Life