Garden of Life Rastlinné železo & organické bylinky vhodné pre deti -240ml

Neohodnotené
Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 3751
€23,65 €19,55 bez DPH
Garden of Life Rastlinné železo & organické bylinky vhodné pre deti -240ml
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Rastlinné organické železo & organické bylinky

tekutý multivitamín s brusnicovou-limetkovou príchuťou - 240 ml

vitamíny

mykind Organics
Cielene zamerané živiny, ktoré sú whole food- (z celých potravín), certifikované USDA Organic, Non-GMO PROJECT a predstavujúce nový smer. Pre nás to trvalo roky inovácií a trpezlivosti. Naša početná rodina organických poľnohospodárov poskytuje čerstvé ovocie, zeleninu a bylinky, ktorý vytvára jedinečné produkty mykind Organics. Každá tableta alebo dávka v spreji poskytuje čistú a whole food výživu pre váš organizmus. Okrem toho je mykind Organics prvý výrobok s využitím Clean Tablet technológie - náš patentovaný postup používajúci výhradne organické a whole food ingrediencie.
 
Výrobok mykindOrganics Garden od Life - rastlinné železo & organické bylinky je prvým a jedinným certifikovaným produktom, ktorý dodáva železo iba z rastlín (z listov karí) a neobsahuje žiadne chemické prídavky železa, ako (glukonát železnatý). Tento lahodný Brusnicová-limetkový sirup obsahuje 10 mg rastlinného železa v jednej dávke a prináša aj vitamín C, ktoré napomáha so vstrebávaním železa. Ďalej obsahuje vitamín B6 a B12 a naopak neobsahuje žiadne chemické konzervanty ani umelé prísady.

vitamíny

Prečo užívať mykind Organics- rastlinné železo & organické bylinky
Je to whole food vegánska dávka železa, certifikovaná USDA Organic a overená Non-GMO PROJECT. Železo, ktoré podporuje zdravie krvi sa ľahko vstrebáva a poskytuje energiu celému telu. Vitamín C (z indického egrešov - amla) spoločne s vitamínmi B6 a B12 potom podporujú vstrebávanie železa a jeho využitie. Organické ajurvédskej bylinky, organická Ashwagandha a organické curry sú tradičnými bylinkami používanými k podpore ideálnej hladiny železa a energie.

Výhody mykind Organics - rastlinné železo & organické bylinky
  • Vegánskej, whole food železo (z celých poravin, z listov karí)
  • Železo podporuje normálnu tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, podporuje imunitný systém
  • Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele, k zníženiu vyčerpania a únavy
  • B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, energetickému metabolizmu, k normálnej tvorbe červených krviniek
  • Obsahuje vitamín C, vitamín B6 a vitamín B-12 (methylcobalamin) pre jednoduché vstrebanie železa a jeho využitie.
  • Veľmi chutné a ľahko použiteľné - tekuté.
  • Bez pridaných cukrov.
  • Certifikovaný USDA Organic, Non-GMO Project Verified, vegan Certified Glutén Free Certified, Certified B Corporation.
vitamíny
dávkovanie:
Dospelí a detí 6 rokov a staršie 10ml denne. Pretrepte pred každým použitím. Po otvorení uchovávajte v chlade. 24 dávok v balení.
zloženie:
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 10ml % RHP **
Vitamín C (z organic zmesi) 15mg 19%
Vitamín B6 * 2mg 143%
Vitamín B12 * (methylcobalamin) 100 mikrogramov 4000%
Železo * (z organic zmesi) 10mg 71%

 

Certifikovaná organic zmes (353mg): organic kari-Murraya koenigii (list), organic jahody (plod), organic višňa (plod), organic repa (koreň), organic brokolica (ružice a stonka), organic mrkva (koreň), organic špenát (listy), organic ostružiny (plod), organic paradajka (plod), organic amarant (klíčky), organic pohánka (klíčky), organic proso (klíčky), organic quinoa (klíčky), organic Adzuki fazuľa (klíčky), organic šalvie ( salvia hispanica) (klíčky), organic ľan (klíčky), organic Garbanzo fazuľa (klíčky), organic šošovka (klíčky), organic tekvica (klíčky), organic sezam (klíčky), organic slnečnica (klíčky), organic čučoriedky (plod), organic maliny (plod), organic kapusta (list), organic ružičkový kel (list), organic cesnak (hlava), organic cibule (cibuľa), organic zázvor (koreň), organic karfiol (ružice a stonka), organic petržlen (list) , organic zelená paprika (plod), organic zeler (stopka), organic uhorka (plod), organic kel (list), organic špargľa (kvet a stonka).
 
Certifikovaná organic Ajurvédska bylinná zmes (128mg): Indický egreš (plod), organic Ashwagandha (koreň)
 
Ostatné zložky: čistená voda, organic glycerín, organic jablkový džús, organic brusnicové-limetková príchuť, organic citrónový džús, organic citrus extrakt (pre zachovanie čerstvosti), organic stevia-steviol glykozid, organic ryža,

Označenie: * prirodzene vytvorené živiny, ** referenčná hodnota príjmu
vitamíny

Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade náhodného predávkovania železom okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Výrobca Garden of Life