Bachove esencie Original Rescue Night kvapky 10 ml

Neohodnotené
 
 

RESCUE Night ®, kombinácia RESCUE a kvetu Bieleho gaštanu (White Chestnut), pomáha upokojiť myšlienky pred zaspaním, zbavuje zbytočne nervózny a přepjaté energie, ktorá často bráni v pokojnom zaspávania. Vhodné do každej domácnosti.

Bez obsahu alkoholu, vhodná aj pre deti, tehotné a dojčiace.

 

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Cena €9,21 bez DPH
€11,15    
Kód tovaru 135
Kategória Bachove esencie
 

Pomáha upokojiť myšlienky, zbavuje zbytočne nervózny a přepjaté energie, ktorá často bráni v pokojnom spánku a zaspávanie. Zbytočne krúžiace myšlienky, dlhé a únavné premýšľanie, nervozita v tele, v nohách či v rukách, často bráni v pokojnom spánku a človek už vopred pociťuje obavu z toho, či vôbec zaspí, atď ..

RESCUE Night ® kvapky prináša uvoľnenie ako tela i mysle, a tým môže dôjsť k pokojnému zaspávanie a následne aj k dlhému, neprerušovanému spánku. Kvapky stačí nakvapkať niekoľko hodín pred zaspaním do pohára s vodou (alebo aj priamo do úst) a pomaly upíjať. Podľa potreby zopakovať, v prípade prebudení sa alebo nepokoja, opäť zopakovať.

Kvapky neobsahujú chemické látky, sú úplne prírodného pôvodu, a tak je možné použiť aj pre deti. Neobsahujú alkohol, sú konzervované glycerínom, ktorý má jemne sladkastú a príjemnú chuť.

Hmotnosť 0.2 kg