Vitamín Železo RAW - 30 kapsúl

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladem (3 ks)
Cena €12,47 bez DPH
€15,09    
Kód tovaru 3616
Kategória Vitamíny
 

Vitamín Železo RAW -   30 kapslí

Takmer dve tretiny železa v tele sa nachádza v hemoglobínu, proteínu červených krviniek, ktoré transportujú kyslík z pľúc do tkanív. Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Zásadne podporuje normálnu funkciu imunitného systému. RAW železo z celých potravín.

Železo pomáha podporovať prirodzene zdravú krv a dodáva energiu do celého tela, tým že zlepšuje energetický metabolizmus. Ak máte málo železa, potom vaše telo nemôže vytvárať dostatok zdravých červených krviniek, čo má za následok anémiu z nedostatku železa. Anémia je obyčajne spojená s extrémnou únavou, poruchou regulácie telesnej teploty a imunitného systému pečene. Všetky tieto veci nie sú dobré a preto sa uistite zdá máte dostatok železa prostredníctvom svojho jedálnička, alebo dopĺňajte formou doplnkov stravy podľa momentálnej potreby.

Prečo užívať Vitamín Železo RAW?
Dodáva vitamíny a minerály, najmä potom železo, vitamín B12, vitamín C a kyselinu listovú. Individuálne pestované, tepelne nespracované rastliny, nedotknuté konvenčným poľnohospodárstvom, obsahujúci RAW vitamíny a živiny umožňujú prirodzený prísun týchto látok do tela.

Je RAW, vegan, bezlepkový, bez obsahu mlieka a neobsahuje žiadne spojivá ani plnivá. Neobsahuje len železo, ale tiež poskytuje probiotiká a enzýmové zmesi spolu so zmesou z ovocia a zeleniny pre doplňujúce podporu výživy.

Výhody pridanie vitamínu B12, kyseliny listovej a vitamínu C do Vitamínu Železo RAW:
Jednotlivé vitamíny a minerálne látky plní svoje úlohy a pracujú v prírode samostatne len veľmi zriedka. Namiesto toho sa spoliehajú na pomoc iných vitamínov, minerálov a kofaktorov. Náš Vitamín Železo RAW je formulovaný tak, aby obsahoval tieto dodatočné živiny a efektívnejšie plnil svoje nevyhnutné funkcie v tele.

Vitamín B12 spolu s kyselinou listovou prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek.

Užívanie vitamínu C podporuje vstrebávanie železa. Okrem toho je vitamín C neoddeliteľnou súčasťou budovanie a udržiavanie kolagénu, bielkoviny, ktorá drží bunky a cievy v tele na svojom mieste. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Kto môže ťažiť z používania výrobku Vitamín Železo RAW?
 • Vegetariáni a vegáni, pretože konzumujú menej vstrebateľné železo, v dôsledku nedostatku červeného mäsa, rýb a hydiny v ich strave. Nedostatok železa môže viesť k únave, znížená pracovnej výkonnosti, zníženie kognitívne funkcie a ohrozenie imunitného systému. Vitamín železo je vynikajúcou voľbou pre vegetariánov a vegánov.
 • Ženy v plodnom veku (telo vyžaduje železo pri kompenzácii straty menštruačnej krvi a rastu tkanív počas tehotenstva).
 • Darcovia krvi.
 • Športovci, ktorí sú v neustále fyzickej námahe.
 • Jedinci so zdravotnými podmienkami, ktoré spôsobujú stratu krvi.
Prínosy prírodného výrobku Vitamín Železo RAW:
 • RAW,
 • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu
 • podieľa na procese delenia buniek
 • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele
 
dávkovanie:
1 kapsula denne pred jedlom alebo po jedle. Zapiť vodou alebo RAW džúsom. 30 dávok v balení.
zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsula % RHP **
Vitamín B12 * 500 mikrogramov 20 000%
Vitamín C * 25mg 31%
Kyselina listová * 400 mikrogramov 200%
železo * 22mg 157%
 
RAW ovocná a zeleninová zmes (310mg): Organic jablko (plod), organic repa (koreň), organic brokolica (ružice a stonka), organic mrkva (koreň), organic špenát (listy), organic paradajka (plod), organic jahody ( plod), organic višňa (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic ružičkový kel (listy), organic zázvor (koreň), organic cesnak (hlava), organic zelená cibuľka (cibuľa), organic čučoriedky (plod), organic petržlen (listy), organic karfiol (ružice a stonka), organic maliny (plod), organic červená kapusta (listy), organic kel (listy), organic uhorka (plod), organic zeler (stopka), organic špargľu (kvet a stonka).
 
RAW probiotická a enzýmová zmes (60mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelaín, Phytase, lactas, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU
 
Ostatné zložky: Rastlinná celulóza, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), organic ryža,
 
Označenie: * prirodzene vytvorené živiny, ** referenčná hodnota príjmu
 
Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
 
Výrobca Garden of Life