Milí zákazníci, od 28.6. do 12.7. máme dovolenku, všetky vaše objednávky vybavíme 15.7. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto.

Vápnik RAW 60 kapslí

Neohodnotené
Dostupnosť Skladem (2 ks)
Kód: 3745
€24,65 €20,37 bez DPH
Vápnik RAW 60 kapslí
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Vápnik RAW 60 kapslí

Používate vápnik, ktorý je RAW, technologicky nespracovaný, nerafinovaný a iba z rastlinného zdroja? Vápnik RAW sa získava z morských rias Algas calcareas, ktoré sú šetrne zberané na nedotknutých brehoch Južnej Ameriky. Takto čistú formu prírodného vápnika Vám ponúka len Garden of Life.

Prečo zvoliť práve túto formu vápnika?

Je všeobecne známe, že rastliny rastúce v prírode sú vynikajúcim zdrojom živín pre telo. Riasy Algas calcareas poskytujú prirodzene sa vyskytujúce vápnik, minerály a stopové prvky, akými sú horčík, oxid kremičitý, bór, vanád, stroncium a iné, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé kosti a zuby.

Ďalšie živiny obsiahnuté v RAW Vápnika.

Okrem RAW vápnika z morských rias obsahuje Vitamín Code RAW Vápnik rad ďalších tepelne nespracovaných vitamínov a minerálnych látok, rovnako ako živých probiotík a enzýmov. Vitamín D je dôležitý pre podporu zdravých kostí, zubov, pretože pôsobí na zvýšenie vstrebávania vápnika a fosforu. Je ho obsiahnuté 1600 IU v jednej dávke. Vitamín D podporuje imunitný systém a prispieva k správnej funkcii svalov. Vápnik s horčíkom udržujú správnu funkciu nervového systému.

Na udržanie zdravých kostí prispieva aj vitamín K2, ktorý existuje v dvoch formách: MK-4 a MK-7. Vitamín Vápnik RAW využíva formu MK-7, ktorá zostáva v tele po dlhšiu dobu.

Najväčší prednosti výrobku Vitamín RAW Vápnik:

  • RAW, nespracovaný, rastlinný vápnik,
  • 1600 IU RAW vitamínu D3
  • 100 mikrogramov vitamínu K2 formy MK-7 z natto,
  • 386 mg. RAW horčíka
  • neobsahuje zdroj vápnika z hornín a živočíchov,
  • obsahuje živé probiotiká a enzýmy,
  • obsahuje 22 druhov RAW a šetrne pestované ovocia a zeleniny,
  • bez obsahu mlieka a lepku,
  • bez syntetických spojív a plnív.

AlgaeCal RAW je rastlinná forma vápnika pochádzajúci z RAW a whole food (nespracované a nerafinované rastliny, bez prísad) rias rastúcich v oceáne, ktoré sú prirodzene bohaté na minerály a stopové prvky, ktoré napomáhajú tvorbe kostí.

Pre viac informácií navštívte: www.GrowBone.com

dávkovanie:
Dospelí 4 kapsule denne. Pre najlepší účinok 2 tablety po raňajkách a 2 tablety po obede. Zapiť vodou alebo RAW džúsom. 15 dávok v balení.

zloženie:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 4kapsle % RHP ***
Vápnik (z Algae rias) 756mg 95%
horčík ** 386mg 103%
Vitamín C * 50mg 63%
Stroncium (z Algae rias) 3,8mg +
Bor * 3 mg +
Oxid kremičitý (z Algae rias) 2,2mg +
Vitamín K * (ako K2 MK-7) 100μg 133%
Vanád (z Algae rias) 68μg +
Vitamín D * (ako D3) 1600IU 40μg 800%
 

RAW organic zmes z ovocia a zeleniny (360mg): Organic jablko (plod), organic repa (koreň), organic brokolica (ružice a stonka), organic mrkva (koreň), organic špenát (listy), organic paradajka (plod), organic jahody (plod), organic višňa (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic ružičkový kel (listy), organic zázvor (koreň), organic cesnak (hlava), organic zelená cibuľka (cibuľa), organic čučoriedky (plod), organic petržlen (listy), organic karfiol (ružice a stonka), organic maliny (plod), organic červená kapusta (listy), organic kel (listy), organic uhorka (plod), organic zeler (stopka) , organic špargľa (kvet a stonka).

RAW probiotická a enzýmová zmes (64mg): Lipáza (95 FIP), proteáza (715 HUT), aspergillopepsin (4 SAPU), beta-glukanáza (z celuláza - 1 BGU), celuláza (69 CU), bromelín (21,429 PU), fytáza (2 FTU), laktáza (57 ALU), papaín (26,667 PU), peptidáza (81 HUT), pektináza (2 endo-PGU), xylanáza (18 XU), hemiceluláza (71 HCU), lactobacillus plantarum, lactobacillus bulgaricus, Saccharomyces cerevisce (500 miliónov CFU).

Ostatné zložky: Rastlinná celulóza,

Označenie: * RAW prirodzene vytvorené živiny, ** Horčík z rias a minerály z Mŕtveho mora, *** Referenčný príjem, +% referenčnej hodnoty príjmu nie je stanovené
 

Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výrobca: Garden of Life