Náramok pre ženy - rubínový jantár a žiarivý achát - 18 cm

Neohodnotené

Kombinácia temného rubínu jantáru a žiarivých kúskov achátu je skrátka neprehliadnuteľná. Niet divu, že achát podľa ľudovej múdrosti dodáva silu, odvahu a sebadôveru. Jantár sa zase odporúča ako silný ochranný kameň s pozitívnym vplyvom na imunitu. Korálky sú navlečené na šnúrke a medzi každým z nich je uzlík. Bezpečné zapínanie je určené aj pre alergikov. Dĺžka 18 cm.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 382
€14,90 €12,31 bez DPH
Náramok pre ženy - rubínový jantár a žiarivý achát - 18 cm
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s achátom.

Používanie jantárových korálikov je nielen v Európe tradičnej záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Zlaďte SE aj so svojou malou princeznou. Túto kombináciu máme aj ako detský náhrdelník .

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne). Ale aj pri zápale dutín, nádche alebo precitlivenosti dutín na zmeny počasia alebo pri peľovej alergii a sennej nádche. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča tak pri hyperfunkciu tak i pri hypofunkciu. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

ACHÁT harmonizuje energie a čistí našu auru, má upokojujúce účinky a dodáva odvahu a silu. Odporúča sa ako ochranný kameň najmä pre deti, ktorým dodáva sebadôveru a odstraňuje strachy. Na fyzickej úrovni pomáha pri nespavosti a doporučuje sa pri bolesti zubov.

Hodí sa najmä pre tieto znamenia: blíženci, rak, panna strelec a ryby.

jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a achátu (jeho kamienky sú dofarbené pre intenzívnejšie farbu a lisované do pravidelných korálok) - sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každý korálek je zaistený pre prípad pretrhnutia zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky