Náramok pre ženy - rubínový jantár a červený Onyx 18 cm

Neohodnotené

Výraznejšie kombinácia rubínu jantáru a červeného onyxu. Onyx je kameň, ktorý dodáva silu, energiu a vytrvalosť. Harmonizuje energie jin a jang. Podľa ľudovej múdrosti sa odporúča k riešeniu dávnych šrámov na duši i telesných tráum. Vstrebáva vesmírnej liečivé energie. Korálky sú robené ručne a sú navlečené na šnúrke a opatrené bezpečným zapínaním. Dĺžka 18 cm.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 394
€14,90 €12,31 bez DPH
Náramok pre ženy - rubínový jantár a červený Onyx 18 cm
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s červeným onyxom.

Používanie jantárových korálikov je nielen v Európe tradičnej záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne). Ale aj pri zápale dutín, nádche alebo precitlivenosti dutín na zmeny počasia alebo pri peľovej alergii a sennej nádche. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča tak pri hyperfunkciu tak i pri hypofunkciu. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

ČERVENÝ ONYX

Náramok z červeného ónyxu dodáva svojmu nositeľovi energiu, silu, podporuje jeho vytrvalosť .Učí nás konať uvážlivejšie as chladnou hlavou. Podľa ľudovej múdrosti v sebe uchováva spomienky a skúsenosti svojho majiteľa, pomáha spracovávať dávne krivdy a traumy. Vstrebáva vesmírne liečivé sily a harmonizuje energie jin a jang. Na fyzickej úrovni pôsobí na problémy so zubami, problémy s krvou a krvotvorbou, kosti a nohy.

Hodí sa najmä pre znamenia: LEV, ŠKORPIÓN, KOZOROŽEC

jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a červeného ónyxu (jeho kamienky sú lisované do pravidelných korálok) - sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každý korálek je zaistený pre prípad pretrhnutia zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky