Milí zákazníci, od 28.6. do 12.7. máme dovolenku, všetky vaše objednávky vybavíme 15.7. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto.

Náramok pre ženy - rubínový jantár, láva, mesačný kameň a biely achát

Neohodnotené

Náramok kombinuje drobné kamienky rubínu jantáru spolu s mohutnými korálkami lávy, mesačného kameňa a bieleho achátu. Použité kamene sa veľmi hodí pri neplodnosti, v tehotenstve, pri pôrode a počas dojčenia. Navlečené na priehľadné gumičke, veľkosť sa teda prispôsobí. Dĺžka približne 18 cm. Vyrobený ručne v Litve.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: 484
€16,81 €13,89 bez DPH
Náramok pre ženy - rubínový jantár, láva, mesačný kameň a biely achát
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne, ktoré kombinujú certifikovaný pravý baltský jantár s ďalšími polodrahokamami.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náramky sú vyrábané ručne.

Láva- kameň láva je vďaka svojmu ohnivému sopečnému pôvodu odporúčaný ako nabíjač energie, životnej sily a vitality. Býva tiež považovaný za silný ochranný kameň. Odporúča sa tiež na podporu pamäti.

Mesačný kameň - mesačný kameň je spájaný s intuíciou, empatiou, ale hlavne s cyklickosti. Tak, ako mesiac ovplyvňuje ženské cykly, pôsobí na ne i mesačný kameň. Odporúča sa pri predmenštruačnom syndróme, neplodnosti, ale jeho nosenie je vhodné aj v období tehotenstva, pôrodu či dojčené í.Tradičně sa tiež používal pri nespavosti a námesačnosti.

Biely achát - navodzuje nám pocit bezpečia, istoty, vnútorného pokoja. Pôsobí na nás pomaly, ale s veľkou silou.Čistí našu auru od negatívnej energie. Pôsobí pozitívne na maternicu, tiež sa veľmi hodí pri problémoch s menštruáciou, počatia, v období tehotenstva a pôrodu.

Jantár - jantár je ľudovým liečiteľstvom odporúčaný predovšetkým na zvýšenie imunity. Pomáha najmä pri respiračných ochoreniach, alergiách a sennej nádche, zápaloch stredného ucha, angínach a ochoreniach štítnej žľazy. Pohlcuje negatívne energie.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky