Náramok pre ženy - jantár, brúsený červený granát, ruženín a ametyst- 18 cm

Neohodnotené

Netradičná kombinácia ktorej základom je citrónový jantár doplnený ametystom, ruženínom a brúseným červeným granátom. Z pohľadu ľudového liečiteľstva sa jedná o silné kamene, ktoré podporujú imunitu, harmonizujú našu myseľ, ochraňujú nás a prináša nám lásku. Náramok má 18 cm a je opatrený bezpečným šrobovacím zapínaním vhodným aj pre alergikov.

Variant:
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 391/2
€14,90 €12,31 bez DPH
Náramok pre ženy - jantár, brúsený červený granát, ruženín a ametyst- 18 cm
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s ametystom, ruženínom a červeným granátom.

Používanie jantárových korálikov je nielen v Európe tradičnej záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne) Ale aj pri zápale dutín, nádche alebo precitlivenosti dutín na zmeny počasia. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok súspěchem používaný pri léčeníšpatně sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča tak pri hyperfunkciu tak i pri hypofunkciu. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

AMETYST podľa prírodnej medicíny čistí auru a geopatogénne zóny od negatívnej energie. Upokojuje myseľ a zbavuje ju strachu, stresu a zloby. Je považovaný za mimoriadne mocný kameň s vysokou ochrannou silou, obdarený spirituálnymi vibráciami. Používa sa tiež na podporu imunity .Posiluje vylučovací sústavu a pomáha pri kožných ochoreniach.

RUŽENÍN je jedným z druhov kremeňa, ktorý je podľa ľudového liečiteľstva kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná sa o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdcovú čakru. Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Učí nás láske k sebe samému i ku druhým. Má upokojujúce, utišujúci účinok. Posilňuje srdce a celý obehový systém.

ČERVENÝ GRANÁT dodáva silu, životnú energiu a sebadôveru. Vždy bol považovaný za silný ochranný kameň, ktorý sa používal ako amulet. Prírodná medicína mu pripisuje bohaté liečivé schopnosti - či už na psychickej, tak i fyzickej úrovni. Obzvlášť sa využíva pre posilnenie srdca, krvi, nervového a hormonálneho systému.

jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a ametystu a ruženínu (lisované do pravidelných kamienkov) a brúseného červeného granátu - sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každý korálek je zaistený pre prípad pretrhnutia zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky