Jantárový náhrdelník s mnohofarebným achátom - 43 cm

Neohodnotené

Hravá kombinácia medového jantáru a najrôznejších farieb achátu. Jantár je v ľudovom liečiteľstve považovaný za jeden z najmocnejších kameňov, odporúča sa pri migrénach, bolestiach zubov, peľovej alergii či poruchách štítnej žľazy. ACHÁT harmonizuje energie a čistí našu auru, má upokojujúce účinky a dodáva odvahu a silu. Korálky sú ručne brúsené a vyleštené do okrúhlych tvarov. Náhrdelník má bezpečný uzáver a uzlík medzi každým korálikom. Dĺžka 45 cm.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 370
€24,07 €19,89 bez DPH
Jantárový náhrdelník s mnohofarebným achátom - 43 cm
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s achátom.

Používanie jantárových korálikov   je nielen v Európe tradičnej záležitosťou. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne) Ale aj pri zápale dutín, nádche alebo precitlivenosti dutín na zmeny počasia. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Považuje sa za najúčinnejší kameň pre peľovou alergiu a sennú nádchu. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča tak pri hyperfunkciu tak i pri hypofunkciu. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

ACHÁT harmonizuje energie a čistí našu auru, má upokojujúce účinky a dodáva odvahu a silu. Odporúča sa ako ochranný kameň najmä pre deti, ktorým dodáva sebadôveru a odstraňuje strachy. Na fyzickej úrovni pomáha pri nespavosti a doporučuje sa pri bolesti zúbkov.

Odporúča sa najmä pre znamenia: blíženci, panna, rak, strelec, ryby.

jantárové korálky   sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru a achátu (niektoré jeho kamienky môžu byť dofarbené pre intenzívnejšie farbu a sú lisované do tvaru pravidelných korálok) - sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a deštrukčný sa kamienkami nevysypú všetky, vďaka zaisteniu uzlíky.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

  • Nenechávajte dieťa s korálkami na krku bez dozoru, na spánok je vždy zložte.
  • Nenechávajte dieťa korálky žuť - jantár je veľmi mäkký a ľahko dôjde k jeho rozhryznutí. V zažívacom trakte sa jantárový zlomok bez zvyšku rozloží. Je tu však riziko vniknutia rozkousnutého korálku do dýchacieho ústrojenstva, preto je vhodné toto opatrenie bezpodmienečne dodržiavať.
  • Nie je atestované pre deti do 3 rokov!
  • My, biomineraly.cz, nenesieme žiadnu zodpovednosť za ujmy spôsobené užívaním výrobkov zakúpených na našich webových stránkach.

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky