GARDEN OF LIFE VITAMÍN PRENATAL 180 KAPSÚL

Neohodnotené

Ako tehotná žena chcete pre Vaše nenarodené dieťa len to najlepšie. Výrobok spoločnosti Garden of Life navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval jedinečným potrebám žien počas tehotenstva a dojčenia. V tomto období majú ženy zvýšené nároky na príjem niektorých živin.Vitamin Prenatal je RAW, vegetariánsky, bezlepkový a bez obsahu mlieka.

Dostupnosť Skladem (2 ks)
Kód: 3848
€61,10 €50,50 bez DPH
GARDEN OF LIFE VITAMÍN PRENATAL 180 KAPSÚL
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Vitamín Prenatal RAW - 180 kapslí

Ako tehotná žena chcete pre Vaše nenarodené dieťa len to najlepšie. Výrobok spoločnosti Garden of Life navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval jedinečným potrebám žien počas tehotenstva a dojčenia. V tomto období majú ženy zvýšené nároky na príjem niektorých živin.Vitamin Prenatal je RAW, vegetariánsky, bezlepkový a bez obsahu mlieka.

Výhody produktu Vitamín Prenatal RAW:
Svojim zložením je špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval imunitný systém mamičky i dieťaťa nielen v tehotenstve, ale aj počas dojčenia.
 • Vitamín C, D, A prispieva k normálnej funkcii imunitného systému,
 • Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa
 • Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukciu a správnej syntéze bielkovín
 • Jód prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy
 • Vápnik je potrebný pre správny rast kostí a podieľa na procese delenia a špecializácie buniek
 • Kyselina listová podporuje normálny rast zárodočných tkanív počas tehotenstva a podieľa sa na procese delenia buniek
 • Biotín prispieva k prirodzenému metabolizmu makroživín
 • Kyselina pantoténová prispieva k normálnej mentálnej činnosti
 • Meď prispieva k normálnemu prenosu železa v tele
 • Tiamín prispieva k normálnej činnosti srdca
 • Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi
 • Prispieva k prirodzenému zdravie pokožky pomocou vitamínov A a C,
 • Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a prenosu kyslíka v tele.
Prečo si vybrať Vitamín Prenatal RAW?
S výrobkom Vitamín Prenatal RAW si môžete byť istí, že naše vitamíny sú tepelne neupravené, neošetrené, bez chemických prísad, obsahu mlieka, lepku a bez spojív a plnív.

Počas tehotenstva sa môže objem krvi v tele zvýšiť až o 50%, preto telo zvyšuje požiadavky na obsah železa v krvi a srdce pracuje usilovnejšie, aby podporovalo potreby vyvíjajúceho sa dieťaťa. Vitamín Prenatal RAW spolu s tiamín podporuje normálnu činnosť srdca a krvi pomocou prírodného železa a kyseliny listové.Vitamín C pre normálnu funkciu krvných ciev.

Obsahuje tiež 800μg Folátov - kyseliny listovej získané z tepelne neupravené listovej zeleniny. Americké centrum pre kontrolu chorôb odporúča aspoň 400 mikrogramov kyseliny listovej na podporu zdravého vývoja neurálnej trubice pred počatím. Kyselina listová je vitamín B, ktorý sa nachádza prevažne v zelenej listovej zelenine, ako je špenát alebo kel. Podpora zdravého vývoja neurálnej trubice znižuje riziko narodenia dieťaťa s vrodenou vadou mozgu alebo miechy.

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne s jedlom alebo bez jedla. Zapiť vodou alebo RAW džúsom. Kapsule môžu byť otvorené a obsah zmiešaný s vodou či RAW džúsom. 60 dávok v balení.
zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 3 kapsule % RHP **
Vitamín C (z Amla) 120mg 150%
vitamín E¹ 19mg 158%
Niacín * (Niacínamid) 18mg 113%
Železo² 27mg 193%
Kyselina pantoténová * 7 mg 117%
Zinek² 13mg 130%
Vitamín B6 * 2mg 143%
Mangan² 2,6mg 130%
Riboflavín * (Vitamín B2) 1,6mg 114%
Tiamín * (Vitamín B1) 1,4mg 127%
Vitamín A * (forma beta karotén) 1300μg 163%
Folát * 800μg 400%
biotín * 35 mg 70%
Jód (z morskej riasy) 290μg 193%
molybdén * 50μg 100%
chróm * 18μg 45%
selén * 70μg 127%
Vitamín K * (K1) 90μg 120%
Vitamín D * 1400IU (D3) 35 mg 700%
Vitamín B12 * 2,8μg 112%
Vitamín K2 (menaquinone-7) 50μg +

 

RAW organic zmes z ovocia a zeleniny (715mg): Organic jablko (plod), organic indický egreše (Phyllanthus emblica) plod extrakt, organic morská riasa kelp, organic repa (koreň), organic brokolica (ružice a stonka), organic mrkva (koreň ), organic špenát (listy), organic paradajka (plod), organic jahoda (plod), organic višňa (plod), organic čierne ríbezle (plod), organic zelená paprika (plod), organic ružičkový kel (listy), organic čučoriedky ( plod), organic cesnak (hlava), organic zázvor (koreň), organic zelená cibuľka (cibuľa), organic maliny (plod), organic petržlen (listy), organic karfiol (ružice a stonka), organic červená kapusta (listy), organic kel (listy), organic uhorka (plod), organic zeler (stopka), organic špargľa (kvet a stonka).

Prenatal zmes probiotík (52mg): Lipáza, proteáza, aspergillopepsin, beta glukanáza, celuláza, bromelín, fytáza, laktáza, papaín, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus HN001] - (6 miliárd CFU )
 
Ostatné zložky: Rastlinná celulóza, organická arabská guma

Označenie: ** referenčná hodnota príjmu, + referenčná hodnota príjmu nie je stanovená, * RAW prirodzene vytvorené živiny z kultúr S. cerevisiae, ¹ ako d-alfa tokoferol zo slnečnicového oleja, ² chelátované z hnedú ryžou, ³ z fermentovaných surovín,
 
Neobsahuje syntetické: plnivá, spojivá, sladidlá, farbivá, konzervanty, lepok,
Vyrobené bez použitia: mlieka, sóje, orechov, arašidov, schránok kôrovcov,
 
Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
 
Výrobca: Garden of Life