Garden of Life Vitamín Code - Raw D3 2000 - 120 kaps.

Neohodnotené

Vitamín D3 RAW je odlišný od ostatných vitamínov D, ktoré nájdete na trhu, pretože filozofia spoločnosti Garden of Life je taká, že vitamíny sú RAW organic, technologicky nespracované, nerafinované, doplnky stravy, bez lepku, bez obsahu mlieka, spojív a plnív as obsahom probiotík a enzýmov.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 4390
€34,01 €28,11 bez DPH
Garden of Life Vitamín Code - Raw D3 2000 - 120 kaps.
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Prečo potrebujem vitamín D?
Spolu s vápnikom je vitamín D dôležitý pre správnu stavbu a silu kostí, zubov. Jeho význam je v účasti pri vstrebávaní vápnika z čreva a prispieva tak k regulácii a optimalizácii hladiny vápnika v krvi.

Terajšia veľký záujem o vitamín D vyplýva zo skutočnosti, že bolo nájdené v celom tele viac ako 600 receptorov vitamínu D, vrátane mozgu a srdca.

Nedávne štúdie tiež ukázali, že vitamín D podporuje imunitný systém, tým, že prispieva k jeho regulácii. Vitamín D podporuje tiež vstrebávanie vápnika a fosforu, vďaka receptorom nachádzajúcim sa v celom tráviacom systéme.

Prečo si vybrať práve Vitamín D3 RAW?
Vitamín D sa zvyčajne nachádza v dvoch formách D2 a D3. Oba zvyšujú hladinu vitamínu D v krvi, však vitamín D3 je vhodnejšie, pretože jeho metabolické účinky sú lepšie a navyše je vo forme, ktoré pochádza z prírodných zdrojov - Slnko a potraviny.
Vitamín D3 RAW podporuje:
  • stavbu kostí a kĺbov, zubov,
  • podporuje tiež vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu
  • správnu funkciu imunitného systému,
  • prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi,

dávkovanie:
1 kapsula raz za 2 dni, najlepšie s jedlom. Kapsule môže byť otvorená a zmiešaná s džúsom alebo vodou. Zapiť vodou alebo RAW džúsom. 120 dávok v balení.
zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsula % RHP **
Vitamín D * (ekv. 2000 IU) 50 mikrogramov 1000%
RAW probiotická a enzýmová zmes (60mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelaín, Phytase, lactas, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU
High Omega-9, Chlorela s rozrušenú bunkovou stenou (250mg)
RAW organic zmes z ovocia a zeleniny (110 mg): Organic jablko (plod), organic repa (koreň), organic brokolica (ružice a stonka), organic mrkva (koreň), organic špenát (listy), organic paradajka (plod), organic jahody (plod), organic višňa (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic ružičkový kel (listy), organic zázvor (koreň), organic cesnak (hlava), organic zelená cibuľka (cibuľa), organic čučoriedky (plod), organic petržlen (listy), organic karfiol (ružice a stonka), organic maliny (plod), organic červená kapusta (listy), organic kel (listy), organic uhorka (plod), organic zeler (stopka) , organic špargľa (kvet a stonka).
Ostatné zložky: Rastlinná celulóza, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisce), organic ryža
Označenie: ** referenčná hodnota príjmu, * RAW prirodzene vytvorené živiny
Neobsahuje syntetické: plnivá, farbivá, konzervačné látky.
Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
Výrobca: Garden of Life