Garden of Life - Dr. Formulated - vaginálna starostlivosť - 50 miliárd CFU

Neohodnotené

Výrobky RAW Probiotics sú unikátne množstvom vysokoúčinných raw a whole food probiotík, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre konkrétne oblasti tela i konkrétny vek. 30 vegetariánskych kapsúl.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 4433
€42,38 €35,02 bez DPH
Garden of Life - Dr. Formulated - vaginálna starostlivosť - 50 miliárd CFU
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání
• 50 miliárd živých kultur¹ v jednej kapsule
• Balené v špeciálnej fľaši s pohlcovaním vlhkosti, probiotiká tak zostanú nažive pri preprave i skladování¹
• 38 probiotických kmeňov + tráviaca enzýmová zmes
• Podporujú rovnováhu kvasiniek v tele a prirodzené zdravie močových ciest
• Podporujú správne vaginálne prostredie a zdravie
• Arrive Alive™ - prísľub účinnosti živých probiotík
• Ľahko skladovateľné - nevyžadujú uchovávanie v chladničke

RAW Probiotiká - vaginálne starostlivosť
Výrobky RAW Probiotics sú unikátne množstvom vysokoúčinných raw a whole food probiotík, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre konkrétnu oblasť tela i konkrétny vek. Na rozdiel od izolovaných kmeňov probiotík, RAW Probiotiká ponúkajú všetky výhody skutočných probiotík s viac ako 30 druhmi probiotických kmeňov. Nie sú to len izolované baktérie v tabletke, ale raw a whole food probiotiká z fermentovaných potravín. Sú získané najmä z organického bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru, kombuchy scoby a koncentrovaných klinicky overených kmeňov probiotík. RAW Probiotiká sú vyrábané pri teplotách pod 4 °C a vlhkosti 30 %.

Prečo užívať RAW Probiotiká - vaginálna starostlivosť?
Garden of Life RAW Probiotiká - vaginálna starostlivosť, poskytujú kvasinkovú rovnováhu, podporujú vaginálne zdravie a zdravie močových ciest vďaka udržaniu prirodzenej rovnováhy baktérií v tele. Preto táto vysokoúčinná probiotická receptúra obsahuje patentovanú zmes s ôsmimi patentovanými probiotickými kmeňmi.
RAW znamená, že naše probiotiká sú tepelne neupravené, nespracované a bez spojív alebo plnív. Čo sľubujeme na etikete, to skutočne dostanete - 50 miliárd živých probiotických kultúr v jednej kapsule, ktorá sa užíva iba raz denne. Teplotne kontrolované uchovávanie probiotík a ich dodávka zaisťuje, že sa k vám probiotiká dostanú živé a ostanú nažive až do konca vypršania doby exspirácie!
 
Výhody RAW probiotiká - vaginálna starostlivosť:
• Stačí jedna kapsula raz denne
• Obsahujú 38 druhov RAW probiotických kmeňov, ktoré podporujú rôznorodosť mikroflóry
• Patentovaná zmes podporuje kvasinkovú rovnováhu, prirodzené vaginálne zdravie a zdravie močových ciest
• Poskytujú jedinečný tráviaci enzým z kvasníc, ktorý pomáha rozkladať bunkovú steny kvasiniek
• Neobsahujú žiadne spojivá ani plnivá
• RAW, bezlepkové
 
RAW Probiotiká - vaginálne starostlivosť - vysoko účinná raw, whole food probiotická zmes, ktorá podporuje správnu kvasinkovú rovnováhu, prirodzené vaginálne zdravie a normálne zdravie močových ciest.
 
Dávkovanie:
Dospelí 1 kapsula denne s jedlom alebo bez jedla. Kapsuly môžete, podľa potreby, otvoriť. Zapiť vodou alebo RAW džúsom. Počet dávok v balení 30.
 
Zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsula % RHP *
Vaginálna starostlivosť zmes: 50 miliárd CFU¹ +
ISS Bif tm bifida bacterium lactis (SD-5219), Lactobacillus acidophilus (SD-5212), Lactobacillus reuteri (SD-1357), Lactobacillus rhamnosus (SD-5217), Lactobacillus fermentum (SD-2468), Lactobacillusparacasei (SD5218), Lactobacillus salivarus (SD-5208), Lactobacillus Gasser (SD-5685),
RAW probiotická zmes z celých potravín: Bulharský jogurt (mlieko) koncentrát, ^ Východoeurópska voľne rastúca kefírové kultúra obsahujúca: Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lactobacillus rhamnosus, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovary diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces Exiguus, Torulaspora delbrueckii,
Vaginálna kvasinková-tráviaca enzýmová zmes: 50mg +
Cellulase 5769 CU
Hemicellulase 385 HCU
Lyzozým 76923 U
Východoeurópska RAW ovocná a vegetariánska zmes: 45mg +
červená paprika (plod), zelený hrášok (semeno), mrkva (koreň), slivka (plod), čerešňa (plod), jahody (plod), malina (plod),
 
Ostatné zložky: Rastlinná celulóza (kapsuly), organic ryža (šupka), obsahuje vajcia, mlieko.
 
Neobsahuje: Plnivá, spojivá, umelé farbivá a konzervanty.

Označenie: ¹ Pri dodržaní podmienok skladovania a doby exspirácie. + Odporúčaná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená, ^ Reprezentuje kmene typicky nájdené vo východoeurópskej divokej kultúre kefíru.
 
Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
 
Výrobca: Garden of Life