Čakrové korálky pre deti - ametyst v centre

Neohodnotené

Čakrové korálky pre najmenšie deti. Kombinujú jantár s ametystom, lapis, tyrkysom, ruženínom, aventurín a červeným granátom Každý kamienok je vyhladený a vyleštený do okrúhleho tvaru. Majú bezpečný skrutkovací uzáver a každý korálek je zaistený uzlíkom. Dĺžka 32 cm.

Dostupnosť Skladem (3 ks)
Kód: 313
€15,67 €12,95 bez DPH
Čakrové korálky pre deti - ametyst v centre
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne, ktoré kombinujú certifikovaný pravý baltský jantár s ďalšími polodrahokamami

Nosenie jantárových korálikov deťmi je nielen v Európe tradičnej záležitosťou. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

čakrové korálky   pre deti sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver z Polyresin (teda bez obsahu niklu), kamene sú lisované do tvaru pravidelných kamienkov a každý korálek je zaistený zvlášť uzlíkom pre prípad pretrhnutia (korálky sa nevysypú všetky).

Výber a radenie korálikov zodpovedá vplyvu na jednotlivé čakry, tak ako ich popisujú východnej náuky. Čistí a chráni našu auru od negatívnych vplyvov. Majú pozitívny vplyv na psychický i zdravotný stav. Ich nosenie však nenahrádza lekársku starostlivosť.

Korálky odporúčame pravidelne nabíjať a čistiť od negatívnych energií, a to buď na mesačnom svetle alebo omotaním okolo kusa surového kusu himalájskej soli. Naopak neodporúčame ich nabíjanie na priamom slnečnom svetle - môžu tak strácať svoju farbu.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

  • Nenechávajte dieťa s korálkami na krku bez dozoru, na spánok je vždy zložte.
  • Nenechávajte dieťa korálky žuť - jantár je veľmi mäkký a ľahko dôjde k jeho rozhryznutí. V zažívacom trakte sa jantárový zlomok bez zvyšku rozloží. Je tu však riziko vniknutia rozkousnutého korálku do dýchacieho ústrojenstva, preto je vhodné toto opatrenie bezpodmienečne dodržiavať.
  • Nie je atestované pre deti do 3 rokov!
  • My, biomineraly.cz, nenesieme žiadnu zodpovednosť za ujmy spôsobené užívaním výrobkov zakúpených na našich webových stránkach.

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Jantárové korálky pre deti
Záruka: 2 roky