BioMineral D6® BIOKOMPLEX SF

Neohodnotené
Značka: Biomineral d6

BIOKOMPLEX SF- obsahuje 11 základných minerálov (vápnik, draslík, sodík, horčík, železo, fluór, fosfor, vodík, síru, ...). Bez Silicea - vhodný aj pre osoby s implantátmi.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 102
€12,99 €10,74 bez DPH
BioMineral D6® BIOKOMPLEX SF
Neohodnotené
Značka: Biomineral d6
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

BIOKOMPLEX SF- obsahuje 11 základných minerálov (vápnik, draslík, sodík, horčík, železo, fluór, fosfor, vodík, síru, ...).

Pastilky obsahujú základné minerálne soli v potencii D3 a D6.  

Vyrobené klasickým spôsobom - trituráciou podľa Dr. Schüsslera.

Veľkosť balenia: 180 pastiliek (90 g).

Účinná látka: hydrogénfosforečnan draselný, síran sodný, chlorid draselný, fluorid vápenatý, hydrogénfosforečnan horečnatý, síran draselný, fosforečnan sodný, síran vápenatý, hydrogénfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, difosforečnan železitý - po 0,0004 mg v jednej tablete.

Zloženie: rastlinné polyoly (nosič), účinná látka, rastlinný stearan horečnatý (lubrikant). Neobsahuje laktózu, lepok, živočíšne produkty, alergény.

Pri dlhodobom užívaní sa odporúča brať 2 tablety denne (rozpustiť v ústach), balenie teda vydrží tri mesiace. V akútnych prípadoch je možné dávkovanie zvýšiť podľa potreby.

Sladkasté mäkké pastilky (obsahujú prírodné sladidlo), rýchlo sa rozpúšťajú. Vhodné aj pre malé deti, je to pre nich ako bonbónik. Dojčatám a zvieratám je možné rozpustiť ich vo vode či podať ako drvený prášok.

Pastilky sú vhodné aj pre diabetikov.

Nízky glykemický index.

Vyrobené na Slovensku.

Bez obsahu kremíka - môžu užívať aj osoby s implantátmi.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: V súčasnosti nemá v EÚ schválené žiadne zdravotné tvrdenia. Ide o doplnok stravy, ktorý nie je liekom ani náhradou pestrej stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Biominerál
Hmotnosť: 0.2 kg