Valček na tvár - Čierny Obsidián

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Valček minimalizuje tvorbu jemných vrások, redukuje opuchy, očné kruhy, ale vďaka detoxikačným schopnostiam a podpore lymfatického systému je veľmi vhodný aj na akné.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Cena €404,96 bez DPH
€490    
Kód tovaru 3371
Kategória Doplnky
 

 

Valčeky majú dve časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menšie valček je určený pre šetrnú a účinnú masáž oblasti oči. Táto jemná masáž stimuluje lymfatický systém, spevňuje kontúry tváre, pomáha odvádzať toxíny z pokožky a celkovo podporuje elasticitu a krásny žiarivý vzhľad pokožky. Odporúčame používať 2x denne na vyčistenú pleť.

Ako používať: Masáž valčekom začíname na spodnej časti krku, kde postupujeme smerom nahor. Bradu masírujeme smerom hore a okolo pier po stranách tiež smerom nahor. Ďalej tvár masírujeme v oblasti nosa smerom nadol od koreňa nosa k lícnymi kosťami, od stredu ku krajom tváre. Čelo masírujeme v oboch smeroch, vertikálne aj horizontálne. Oblasť okolo očí masírujeme menšou časťou valčeka vždy smerom von (k spánkom).

Valčeky na Tvár z Drahých Kameňov sú vyrobené z rôznych vzácnych kameňov. Každý valček je dodávaný s vrecúškom zo 100% bavlny.