S lúče slnka - mydlo v papierovej krabičke

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Prírodné mydlo s včelím voskom a extraktom nechtíka lekárskeho sa svieža kvetinovo-bylinnú vôňou

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Cena €3,76 bez DPH
€4,55    
Kód tovaru 2945
Kategória Prírodná kozmetika
 

Mydlo bez pridaných farbív s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho, sušenými kvetmi nechtíka a príjemnou kvetinovo bylinnú vôňou. S lúče slnka je prírodný, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj pre citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia esenciálnych olejov citrón, levanduľa a rozmarín obsiahnutých v tomto mydle má antibakteriálne, antiseptické a upokojujúce účinky.

UPOZORNENIE: Esenciálny olej rozmarín sa Neodporúčame používať počas tehotenstva, pri epilepsii, vysokom krvnom tlaku a pri chorobách obličiek.

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silne preparfumované mydla, ale jemné prírodné vône.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umytím udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mýdlence alebo visí na magnetky, v sieťke alebo na provázku. Odvďačí sa vám dlhšou trvanlivosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleja a masla s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôňu.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na slovenskom a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracovanú hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Rozmery mydlá sú približne 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI):

Sodium v mm (zmydelnený olivový olej), Sodium Coco (zmydelnený kokosový olej), Sodium Castor (zmydelnený ricínový olej), Sodium Beeswax (zmydelený včelí vosk), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Citrus Limon Oil (EO citrón) , Lavandula Angustifolia Oil (EO levanduľa), Rosmarinus Officinalis Oil (EO rozmarín), Calendula Officinalis Extract (extrakt nechtíka lekárskeho), Flos calendulae (kvet nechtíka lekárskeho), Linalool **, Geraniol **, Limonene **, Citral **
* Prírodné farbivá
** prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch