Pomarančová sviežosť - mydlo v papierovej krabičke

Neohodnotené

Prírodné pomarančovo-mätové mydlo s kakaovým maslom a citrusovo-bylinnú vôňou

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 3377
€4,55 €3,76 bez DPH
Pomarančová sviežosť - mydlo v papierovej krabičke
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Mydlo v kombinácii byliniek pomarančový kvet a mäta je obohatené o vodu infuzovanú týmito bylinami. Pre príjemný peelingový efekt tiež obsahuje sušené bylinky mäty piepornej. Pomarančová sviežosť je prírodný, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a slnečnicového oleja. Je obohatené o kakaové maslo s vysokým obsahom vitamínu E a antioxidantov. Mydlo zabraňuje praskaniu vlásočníc, odstraňuje jedovaté látky z tela, pomáha odbúravať stres a navyše pôsobí aj ako prírodné repelent.

Sušené bylinky obsiahnuté v mydle môžu najmä pri použití mydla v sprche pôsobiť trošku drsnejšie. Nejde však o nepríjemný pocit a trvá len to prvá 1- 2 umytí, ak bylinky nenasajú vlhkosť a nezmäknú. Potom je peelingový efekt tohto mydla veľmi príjemný :).

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silne preparfumované mydla, ale jemné prírodné vône.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleja a masla s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôňu.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na slovenskom a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracovanú hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Rozmery mydlá sú približne 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI):

Sodium v mm (zmydelnený olivový olej), Sodium CocoCay (zmydelnený kokosový olej), Sodium Sunflower Seed (zmydelnený slnečnicový olej SK), Sodium Cocoa Butter (zmydelnené kakaové maslo), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Citrus Aurantium Dulcis Oil (EO pomaranč), Mentha Piperita Leaf (listy mäty piepornej), Mica *, Titanium Dioxide *, Iron oxide *, Limonene **, Linalool **, Citral **
* Prírodné farbivá
** prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch