Pestrec mariánsky - kapsle 120 ks

Neohodnotené
Kapsule sú najjednoduchšie forma užívania, vhodná na cesty aj do práce. Pestrec kapsule odporúčame najmä k podpore funkcie pečene.
 
Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 3752
€13,72 €11,34 bez DPH
Pestrec mariánsky - kapsle 120 ks
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Prečo kapsule a nie tablety?

Kapsule obsahujú (na rozdiel od tabliet) iba jemne mletá, 100% prírodný prírodný semená pestreca - lat. Silybum marianum. Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú tak vhodné pre vegetariánov a vegánov. Kapsule pestreca užívame vždy 20 min. pred jedlom.
Ostropestřecové tablety sú zlisovaná semená doplnená o protihrudkujúce a viažuce látky, ktoré v našich produktoch nenájdete.

Odporúčané dávkovanie kapsúl

Dospelí 3 kapsuly 3 × denne. Deťom od troch rokov odporúčame 1 tobolku 3 × denne. Kapsule je otvárateľná a preto môžete jej obsah vysypať, zmiešať s vodou a vypiť. V čase tehotenstva a dojčenia sa pestrec mariánsky užívať v menších dávkach.

Čo je pestrec mariánsky?

Pestrec mariánsky je známy pod latinským názvom Sylibum marianum. Patrí do čeľade astrovité - Asteraceae. Ide o jednoročnú alebo dvojročnú rastlinu, niekedy nesprávne označovanú ako pestrec mariánsky či po starom mariánsky bodliak. Predmetom zberu je plod - semeno, ktoré sa užíva aj formou ostropestřeckého čaju - horúcou vodou prelejete ostropestřecovou kašu, resp. ostropestřecovou drť a vypijete. Ďalším variantom sú tinktúry alebo mleté semeno, ktoré sa rozmieša iba v studenej vode.

Má pestrec nežiaduce účinky?

Pestrec mariánsky nežiaduce účinky nemá.

zloženie

100% Silybum marianum, 290 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza).
Balenie: 120 ks
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uschovajte v suchu, tme a mimo dosahu detí.

doplnok stravy