Olej Ruža 100 ml s pipetkou

Neohodnotené
Masážny a telový olej Ruža 100 ml
Luxusné olej, ktorý omladzuje pleť, podporuje zdravie kože s relaxačným urobí vďaka pridanie esenciálneho oleja z Ruže. Určené pre pokožku, ktorá potrebuje upokojujúcu masáž a hydratáciu. Masážny a telový olej Ruža pomáha omladenie zrelé, suché alebo citlivej pokožky. Aromaterapeutické výhody ruže: dodáva pokožke jemnú vôňu ruží. Olej zanecháva pokožku zamatovo hebkú a podporuje krvný obeh.
Dostupnosť Objednáno
Kód: 2771
€9,51 €7,86 bez DPH
Olej Ruža 100 ml s pipetkou
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

R Uzzovej telový a masážny olej 100 ml s kvapkadlom.   Luxusné olej s relaxačným účinkom vďaka pridanie esenciálneho oleja z Ruže. Určené pre pokožku, ktorá potrebuje upokojujúcu masáž a hydratáciu. Masážny a telový olej Ruža pomáha omladenie zrelé, suché alebo citlivej pokožky. Aromaterapeutické výhody ruže: dodáva pokožke jemnú vôňu ruží. Olej zanecháva pokožku zamatovo hebkú.

Vôňa: Veľmi príjemná a svieža vôňa po ružiach.

Použitie: Väčšina typov pokožky, u silných alergikov nutné najprv otestovať

 

Dávkovanie a užívanie: Pri používaní doporučujeme olej zriediť s alkoholom (1 diel oleja a 10 dielov alkoholu alebo vody). Ak použijeme na riedenie vodu, docielime optimálneho rozptýlenie oleja vo vode pridaním malého množstva mlieka. Olej je možné používať na omývanie, do kúpeľov a na lokálne použitie na kožu. K aromaterapii použijeme 10 kvapiek oleja do zvlhčovača vzduchu alebo do aromalampy.

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Nepoužívajte neriedené. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

Ingredients (INCI): Triticum vulgare Germ Oil, Rosa Damascena Flower Oil, alergénne zložky Citronellol, Geraniol, metyleugenol, Linalool, Isoeugenol, Eugenol, Farnesol.