Náramok pre ženy - jantár a tigrie oko - 18 cm

Neohodnotené

Kombinácia v prírodných hnědozlatých tónoch - náramok z jantáru a tigrieho oka. Tigrie oko patrí k najsilnejším amuletům. Svojmu nositeľovi dodáva energiu Slnka, podporuje činnosť mozgu, napomáha pri riešení konfliktov, harmonizuje činnosť nižších čakier. Korálky sú navlečené na šnúrke a opatrené bezpečným zapínaním. Dĺžka 18 cm.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 400
€14,90 €12,31 bez DPH
Náramok pre ženy - jantár a tigrie oko - 18 cm
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Originálne korálky z malej rodinnej dielne z certifikovaného pravého baltského jantáru. Kombinácia s tigrím okom.

Používanie jantárových korálikov je nielen v Európe tradičnej záležitosťou, ktorá siaha až do stredoveku. Veľkú obľubu si získali aj v USA, Austrálii, JAR, Kanade alebo v Čile. Spolu s vzrastajúcou obľubou aj na iných kontinentoch sa aj na našom trhu začali objavovať plastové falzifikáty. Od originálu ich spoznáte treba tak, že v slanej vode idú ku dnu, zatiaľ čo jantár pláva.

V našej ponuke nájdete iba pravý jantár z malých litovských rodinných dielní, ktoré majú potrebné certifikácie a orientujú sa na kvalitu. Náhrdelníky sú vyrábané ručne.

Jantár sa odporúča najmä pri horúčke, bolestiach hlavy, zubov či krku (angíne) Ale aj pri zápale dutín, nádche alebo precitlivenosti dutín na zmeny počasia. Má aj baktericitní a virostatickú účinok - v skorších dobách bol jantárový prášok s úspechom používaný pri liečení zle sa hojacich rán. Nosený na krku stabilizuje stav štítnej žľazy, a preto sa odporúča tak pri hyperfunkciu tak i pri hypofunkciu. Vhodné je jeho použitie pri migrénach. Vždy bol tiež považovaný za silný ochranný kameň a bol tak nosený ako amulet. Všetky tieto informácie o pozitívnom vplyve jantáru vychádza z ľudového liečiteľstva, jantár nie je podľa zákonov považovaný za liek a jeho používanie nenahrádza lekársku starostlivosť.

tigrie oko

Tigrie oko je kameň, ktorý sa v minulosti vždy používal ako ochranný amulet so silnou energiou Slnka. Chráni pred negatívnymi silami, dodáva energiu, silu, podporuje činnosť mozgu, udržuje v rovnováhe nižšej čakry, uzemňuje. Pôsobí na pohlavné orgány, mierni depresie a odporúča sa pri psychických a psychiatrických poruchách osobnosti.

Hodí sa najmä pre znamenia: BLÍŽENCI, LEV, PANNA

jantárové korálky sú vyrobené z prírodného oblého ohlazeného jantáru mliečnej farby a tigrieho oka (lisované do pravidelných kamienkov) - sú leštené, majú bezpečný skrutkovací poistný uzáver vhodný pre alergikov (teda bez obsahu niklu) a každý korálek je zaistený pre prípad pretrhnutia zvlášť uzlíkom.

Oblé kúsky jantáru nájdete tiež pod názvom baroque (pretože v baroku boli veľmi obľúbené).

Fotografia je len ilustratívny.

Bezpečnostné upozornenie: Korálky neslúži ako hračka. Obal nie je hračka.

Vyrobené v Litve.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky