Mykind Organics Plant Collagen - rastlinná produkcia kolagénu

Neohodnotené
Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 3615
€33,01 €27,28 bez DPH
Mykind Organics Plant Collagen - rastlinná produkcia kolagénu
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání
Rýchly prehľad:
  • 2500 mg whole food biotínu z organicky pestované rastliny sesbánie.
  • 10 mg whole food oxidu kremičitého z organického bambusu.
  • Antioxidanty z organického granátového jablka, kurkumy, amly, rooibos a zeleného čaju.
  • Vyrobený z viac ako 30 druhov whole food plodín, certifikovaných USDA Organic.
  • Organic-BIO certifikácia
Prečo užívať Mykind Organics - rastlinná produkcia kolagénu
Existuje mnoho druhov kolagénu na trhu, ale len Mykind Organics Kolagén je vyrobený z organicky pestovaných rastlín, a navyše je certifikovaný USDA Organic a overený Non-GMO PROJECT. Preto umožňuje prirodzenú podporu produkcie kolagénu v tele.
Nie je možné vybudovať kolagén v tele tým, že ho prijímate. Kolagén je bielkovina, ktorá je zničená priechodom tráviaceho systému. Čo môžete urobiť, je zásobovať svoje telo potrebnými živinami pre tvorbu kolagénu. Živiny podporujúce rast kolagénu sú obsiahnuté v tomto výrobku.
Je vyrobený z viac ako 30 druhov špeciálne vybraných rastlinných ingrediencií, ktorý rastú na organických farmách, a prispievajú k prirodzenej produkcii kolagénu v tele. Organic Plant Collagen pomáha udržať a obnoviť mladistvú hladinu kolagénu, keratínu a elastínu, tj. Tri druhy bielkovín, ktoré podporujú vitálne vyzerajúce telo!
Obsahuje oxid kremičitý z organického extraktu z bambusu, ktorý je kľúčovou živinou pre tvorbu kolagénu. Súčasťou je tiež vysoké množstvo polyfenolov z granátového jablka, podporuje k ochrane pred poškodením UV žiarením, biotín a vitamín A k podpore zdravia pokožky. Organický rooibos a zelený čaj a vitamíny C, A, B2, Niacín pomáhajú v boji proti voľným radikálom a podporujú tak zdravú žiariacu pleť a zdravé zuby a kosti. Pre podporu zdravých vlasov, kože a nechtov je tu obsiahnutý biotín z organickej sesbánie.
Výhody Mykind Organics - rastlinnej produkcie kolagénu
  • Podporuje zdravie a krásu vlasov, pokožky a nechtov.
  • Pomáha obnoviť a udržať mladistvú úroveň tvorby kolagénu, keratínu a elastínu.
  • Podporuje celkovú vitalitu tela
Pre podporu krásnych vlasov, pokožky a nechtov môžete využiť Mykind Organics Kolagén. Je vyrobený len z organických ingrediencií rastlinného pôvodu, ktoré podporujú prirodzenú produkciu kolagénu v tele.
dávkovanie:
Dospelí 2 tablety denne s jedlom. Počet dávok v balení 30.
zloženie:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVKA 2 tbl. DRHP *
biotín ** 2500μg 5000%
Vitamín A ** (beta karotén) 2000IU 1200μg 150%
Vitamín C ** 30mg 38%
Vitamín E ** 5IU 3,3mg 28%
Tiamín B1 ** 0,2 mg 18%
Riboflavín B2 ** 0,2 mg 14%
niacín ** 3 mg 19%
Vitamín B6 ** 1mg 71%
Kyselina listová ** 70μg 35%
Kyselina pantoténová ** 1mg 17%
zinok ** 0,5mg 5%
selén ** 12μg 22%
mangán ** 0,1mg 5%
chróm ** 20μg 50%
Kremík (z organického bambusu) 10mg +
organic kurkuma 50mg +
Certifikovaná organic zmes (686mg): Organic sesbania grandiflora extrakt (list), Organic amla exktrakt (ovocie), Organic jablko (ovocie), Organic guava exktrakt (ovocie a list), Organic bazalka svätá (list), Organic annatto extrakt (ovocie) , Organic citrón exktrakt (kôra), Organic moringa exktrakt (list), Organic repa (koreň), Organic brokolica (stonku a kvet), Organic mrkva (koreň), Organic špenát (list), Organic paradajka (plod), Organic jahody ( ovocie), Organic ČEREŠŇA (ovocie), Organic ostružina (ovocie), Organic zelená paprika (plod), Organic ružičkový kel (list), Organic zázvor (koreň), Organic čučoriedka (ovocie), Organic cesnak (hlava), Organic zelená cibuľa (hlava), Organic maliny (ovocie), Organic petržlen (list), Organic karfiol (stonku a kvet), Organic červená kapusta (list), Organic kel (list), Organic uhorka (tekvica), Organic zeler (stonka), Organic špargľu (stonku a kvet),
Certifikovaná Organic Beauty zmes (194mg): Organic zelený čaj exktrakt (list), Organic granátové jablko extrakt (standarizovaný a 50% polyfenolov), Organic citrus bioflavonoidy (ovocie a kôra), Organic rooibos čaj extrakt (list), Organic bambus exktrakt (výhonok ),
Ostatné zložky: čistá technológia tabliet zmesi (patentované): Organic dextróza, Organic arabská guma, Organic hnedá ryža (koncentrát a exktrakt), Organic zemiakový škrob, Organic povlak (Organic tapioca, maltodextrín, Organic slnečnicový lecitín, Organic palmový olej, Organic guar guma ),
Označenie: *% dennej referenčnej hodnoty príjmu, ** z certifikovanej organic zmesi, + referenčný hontota príjmu nie je stanovená, CZ-BIO-003 Poľnohospodárstvo mimo EÚ,
Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na obale.

Výrobca: Garden of Life