Dračia krv ústny sprej 20 ml

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladem (3 ks)
Kód: 3608
€11,04 €9,12 bez DPH
Dračia krv ústny sprej 20 ml
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Ústny sprej umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu, presnú aplikáciu na postihnuté miesto a zaisťuje celkovú hygienu pri použití Dračí krvi.

Dračia krv je miazga z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorý vyteká po narezaní jeho kôry. Svoj názov "dračia krv" získala vďaka svojej farbe a charakteru. Miazga sa získava z 10-20letých stromov s priemerom kmeňa 45 cm. Odoberá sa nadránom, pretože v čase po východe slnka je nižšia výťažnosť miazgy. Miazgu strom vylučuje na svoju obranu a na hojenie rán, čo objavili tamojší domorodci a v tomto zmysle ju začali využívať. Jedná sa o čistý kvapalný latex.

Západná civilizácia objavila dračia krv skrze španielskej dobyvateľa, konkrétne kňaza Banebé Cobo, zhruba okolo roku 1600. Ten opísal jej pozitívne vlastnosti s využitím v miestnom tradičnom liečiteľstve.

Vnútorné použitie: Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Vonkajšie použitie: Pre svoje analgetické, antibiotické a antivirotické účinkami je užitočný pri rôznych druhoch poranení a infekcií. Aplikujeme do dutiny ústnej pri zanietenie mandlí, zubov či aftách. Lokálne užívame pri drobných poraneniach kože či po bodnutí hmyzom. Podporuje hojenie rán.

Dávkovanie a použitie: 4 streknutia do dutiny ústnej 4 × denne

Zloženie: 100% Croton lechleri latex

Upozornenie: Doplnok stravy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V tme a suchu, pri teplote do 25 ° C.

Balenie: 20 ml