Čierne zlato - mydlo v papierovej krabičke

Neohodnotené

Prírodné čistiace mydlo s včelím voskom, aktívnym uhlím a tea tree olejom vhodné na mastnú a podráždenú pokožku

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 2943
€3,78 €3,12 bez DPH
Čierne zlato - mydlo v papierovej krabičke
Neohodnotené
doprava zdarma
poradenstvo
rychlé dodání

Mydlo s obsahom aktívneho uhlia a esenciálneho oleja tea tree pôsobí na pokožku protizápalovo, hojí akné, popáleniny, mierne odreniny, zmierňuje svrbenie pokožky. Aktívne uhlie zmierňuje mastenie pokožky a odstraňuje z nej nečistoty. Čierne zlato je prírodný, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj pre citlivú pokožku. Esenciálny olej Tea Tree pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.

Vhodné na mastnú a podráždenú pokožku, odporúčame aj pre liečbu akné.

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silne preparfumované mydla, ale jemné prírodné vône.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umytím udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mýdlkenka alebo visí na magnetky, v sieťke alebo na provázku. Odvďačí sa vám dlhšou trvanlivosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleja a masla s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôňu.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na slovenskom a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracovanú hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Rozmery mydlá sú približne 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI):

Sodium v mm (zmydelnený olivový olej), Sodium Coco (zmydelnený kokosový olej), Sodium Castor (zmydelnený ricínový olej), Sodium Beeswax (zmydelnený včelí vosk), Glycerine (glycerol), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (EO tea tree), Charcoal Powder (aktívne uhlie), Aqua (voda), Titanium Dioxide *, Limonene **
* Prírodné farbivá
** prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch