Bachove esencie Rescue krízový gél 30 g

Neohodnotené
 
 

Krízová esencia Rescue® vo forme gélu s chladivým účinkom. Vhodný napríklad na spáleniny (aj od slniečkami) či po bodnutí hmyzom. Ideálne do lekárničky na dovolenku :-)

Dostupnosť Skladem (1 ks)
Cena €7,86 bez DPH
€9,51    
Kód tovaru 144
Kategória Bachove esencie
 

Novinkou v tejto rade je práve RESCUE® gél, ktorý svojím zložením, chladivým a osviežujúcim pôsobením, zjemňuje akékoľvek nerovnosti pleti, spôsobené ako slnečným žiarením tak i bodnutím hmyzom, ale pomáha upokojovať pleť aj po holení, depilácii, popálenie, či inom poranenia a narušenie koža ... Pre svoju jemnosť a rýchle vstrebávanie sa, zanecháva pokožku hladkú a hebkú. Jeho liečivé účinky oceníte určite aj pri drobných úrazoch, hojenie rán, jaziev či natiahnutých svaloch a unavených končatinách či bolestiach hlavy alebo chrbta.

Veľmi vhodné aj pre ženy po pôrode na hojenie hrádze či jazvy po cisárskom reze.

Výborne možno využiť pre osoby s onkologickým ochorením, ktoré prechádzajú ožarovaním. doporučujeme mazať od prvého sedenia na zahojenie a ochranu kože.

Je všeobecne známe, že zloženie gélových prípravkov je pre pleť aj pokožku celého tela oveľa prijateľnejšie, jemnejšia a tým, že sa rýchlejšie vstrebáva aj účinnejšie. Preto si určite aj RESCUE® gél nájde svoje nezastupiteľné miesto nielen v období dovoleniek ale bude Vás sprevádzať aj v iných ročných obdobiach či životných udalostiach.

Hmotnosť 0.2 kg