: Dr Hisham & Johnson Baby Teeth zubná sérum 60g (od narodenia do 5 rokov)

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Unikátne prírodné sérum na zuby obsahuje klinicky overené zložky, ktoré vytvára v ústnej dutine zdravé prostredie, podporujú remineralizáciu zubnej skloviny, šetrne čistí od plaku a zbavujú ústa patologických baktérií. Napomáha bojovať so zápachom úst. Pomáha udržiavať zdravé zuby. Vhodné pre vegany.Non-toxic zloženie.

Dostupnosť Skladem (5 ks)
Cena €15,12 bez DPH
€18,30    
Kód tovaru 2921
Kategória Zubná hygiena
 

zloženie:

Fínsky brezový xylitol, ozónová voda, bio kokosový glycerín *, bio kokosový olej *, glycerofosfát vápenatý, hydrogénuhličitan sodný, bio kakaové maslo *, betaín, mentol, olej z mäty piepornej, bio pomarančový olej *, citrát draselný, anis sodný, citrát zinočnatý , nano hydroxyapatit, xantánová guma, hypoalergénne extrakt z tea tree oleja, vegan vitamín K2 v MCT oleji, vegan vitamín D3 v MCT oleji, NZ manukový olej *, NZ Totarol *

* Certifikované zložky z biologického poľnohospodárstva.

Tento produkt neobsahuje lepok, cukor, sacharín alebo aspartam. Vhodné pre vegánov.

Neobsahuje farbivá.

použitie:

Dvakrát denne jedna dávka séra. Nanášajte mäkkou kefkou. Čistite zuby po dobu dvoch minút. Vypľujte, ale nevyplachujte vodou, nechajte pôsobiť v ústach. Podľa potreby môžete aplikovať priamo na zuby a ďasná pred spaním na podporu hojenia, remineralizácia zubnej skloviny a upokojenie citlivých zubov a senzitívne zubnej skloviny.

Toto sérum je vhodné pre deti od narodenia. Môžu ho používať aj staršie deti a dospelí, ktorí chcú sérum s jemnejšou príchuťou (verzia pre dospelých má silnejší mätovú príchuť).

skladovanie:

Skladujte do teploty 25 ° C.